• Головна
  • Як вибрати дизель генератор 250 кВт?
Новини компаній
10:36, 23 серпня 2023 р.

Як вибрати дизель генератор 250 кВт?

Новини компаній

Потужності 250 кВт достатньо для того, щоб автономно від зовнішньої мережі працювало підприємство, великий торгівельний комплекс, житлова багатоповерхівка. Інфраструктура, ЖКГ, медичні установи, навчальні заклади може забезпечити енергією такий потужний генератор. Такі генератори є найбільш популярними, оскільки вони повністю забезпечують потреби в електричній енергії одного закладу, комерційного чи промислового об'єкта.

На сторінці https://www.powersol.com.ua/shop/generatory/dizelnyj/250-kvt/ можна переглянути та замовити дизель генератор 250 кВт. Це потужне автономне джерело живлення необхідне для роботи промислового об’єкта, великого комерційного, житлового комплексу із розподілом на побутових і потужних споживачів.

Як вибрати дизель генератор 250 кВт?, фото-1

Компанія Power Solutions пропонує за оптимальними цінами ефективні, витривалі, надійні генератори і інше обладнання для стабільного електрозабезпечення. Більше можна переглянути на сторінці сайту компанії https://www.powersol.com.ua/, де є можливість оцінити параметри, зробити замовлення щодо придбання ДБЖ, стабілізаторів та іншого енергетичного обладнання.

Максимальна витрата палива

Для потужних генераторів критичний показник ефективності і раціональності використання – витрата палива. Якщо генератор споживає в межах 50 літрів за годину на максимальній потужності – це показник якісної роботи системи і раціонального використання ресурсу.

Яка потрібна система охолодження і підігріву

Для якісного охолодження потрібно тільки охолодження за допомогою рідини. Повітряна система тут вже не буде ефективною. Система працює з термостатом, який контролює температуру нагрівання рідини. Це дає змогу забезпечити:

  • високу якість роботи всієї системи;
  • її стабільність;
  • відсутність перегріву.

На потужні генератори встановлюють системи підігріву антифризу для роботи у зимовий період, а також підігріву палива і оливи. Це забезпечує стабільну роботу двигуна.

Якою має бути конструкція генератора із найменшим рівнем шуму

Щоб генератор мав найменший рівень шуму, потрібно, щоб він був вкритий шумопоглинаючим кожухом. Також, щоб система викиду відпрацьованих газів не створювала додатковий шум, використовується спеціальна технологія відведення та вихлопу газів.

Вся конструкція та найважчі її частини, що створюють вібрацію, зокрема двигун, встановлюються на вібропоглинаючі амортизаційні елементи.

Антикорозійні властивості

Оскільки генератори такої потужності встановлюють ззовні, як окремі агрегати, вони повинні мати добре захищений від корозії корпус з оцинкованої сталі, або вкритий іншими захисними матеріалами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...