
21:59, 20 квітня 2022 р.
ОТУ "Схід": за добу у ході боїв українські захисники знищили 36 рашистів, 5 БМП та 4 БТР

Протягом доби, 20 квітня, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід» російські фашисти продовжували здійснювати ракетні та авіаційні удари, обстріли з важкої артилерії.
Про це повідомляє ОТУ "Схід".
У ході боїв українські захисники знищили:
- особового складу – 36
- БМП – 5
- БТР – 4
- АТ – 1
- ЗРК - 1
- мінометний розрахунок - 1
Смерть ворогам!
Слава Україні!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:03
19 червня
12:00
19 червня
20:44
17 червня
12:42
17 червня
Оголошення
00:00, 2 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 30 листопада 2016 р.