• Главная
  • Укрпошта закінчила продаж у відділеннях марок з російським кораблем
19:47, 20 апреля

Укрпошта закінчила продаж у відділеннях марок з російським кораблем

Укрпошта закінчила продаж у відділеннях марок з російським кораблем

Укрпошта припиняє продаж поштової марки із російським військовим кораблем, станом на 20 квітня українці придбали близько 700 тисяч таких марок.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбукгендиректор Укрпошти Ігор Смілянський.

- Я ще раз хочу подякувати всім тим десяткам тисяч людей, які прийшли до нас в Києві та інших містах, щоб купити нашу марку «корабель». Не без помилок, але ми робили все, щоб найбільша кількість людей її отримали. Станом на зараз вже продано біля 700 тисяч марок і продаж марки у наших відділеннях ЗАКІНЧЕНО! Будь ласка, не треба займати черги. Єдине виключення, це наше відділення на Майдані в Києві. Там, з 13:00 сьогодні будуть продаватись марки тим 1500+ клієнтам, хто вчора не зміг їх отримати та записався в список. Я обіцяв, що вони отримають свої марки, і я це виконаю, - написав Ігор Смілянський.

Ще 100 000 марок будуть виділені на інтернет – магазин. І  починаючи з четверга, в інтернет магазині Укрпошти зможуть придбати марки (2 листа на 1 заказ) ті, хто раніше зробив заказ в перші дні, а з п’ятниці - будь-який клієнт в Україні чи за її межами. Таким чином ще більше ніж 8300 клієнтів зможуть отримати марки. 

Решта тиражу буде використана для офіційних делегацій, музейних фондів, наших міжнародних зобов’язань в рамках ВПС, та по філателістичним абонементам. Також кожен працівник Укрпошти зможе отримати 1 марку, а невелика частина буде виділена на підтримку маркетингових акцій з українськими виробниками та підприємцями. 

- Я усвідомлюю, що щоб ми не робили буде критика. Тому одразу відповім. Чи буде додатковий тираж цієї марки? Ні. Але ми знайшли вихід, як саме ця серія з кораблем буде продовжена, тому чекайте на повідомлення на початку наступного тижня, як тільки ми підпишемо всі технічні моменти. Майки та інші речі з маркою також вже зовсім скоро будуть в нашому інтернет магазині та відділеннях. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Україна #військоваАгресіяРФ #укрпошта #маркаЗКораблем
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...