• Главная
  • Пасажиропотік на прибуття до України поступово збільшується, - Держприкордонслужба
11:44, 15 апреля

Пасажиропотік на прибуття до України поступово збільшується, - Держприкордонслужба

Пасажиропотік на прибуття до України поступово збільшується, - Держприкордонслужба

За добу 14 квітня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 77 тисяч осіб та більше 17 тисяч транспортних засобів. Пасажиропотік на західній ділянці кордону залишається стабільним.

Про це повідомляє Держприкордонслужба. 

З України минулої доби вибули близько 42 тисяч осіб. Більше 26 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн-членів ЄС та Молдови. 

До України за минулу добу прибули понад 34 тисячі осіб, більше 30 тисяч з яких – українці. Пасажиропотік на прибуття до України поступово збільшується. Оформлено понад 420 транспортних засобів з гуманітарними вантажами.

Держприкордонслужба нагадала, що відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (у Чернівецькій області) можна на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються кожні три години.

Пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами. При цьому, у виключних випадках, прикордонники можуть приймати окремі рішення щодо пропуску осіб, які їдуть за кордон з гуманітарною метою в пошуках захисту від російської агресії. Чим більше документів, виданих державними органами України, така особа зможе пред’явити під час паспортного контролю, тим легше можна прийняти рішення щодо її пропуску. Також прикордонники можуть враховувати чи велися бойові дії, чи працюють ЦНАПи та інші державні установи в регіоні, з якого прямує людина.

У випадках, визначених законодавством, для перетинання державного кордону громадяни крім паспортних документів повинні мати також інші підтверджуючі документи.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Україна #військоваАгресіяРФ #держприкордонслужба #перетинКордону
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...