• Главная
  • Рятувальники стабільні, пацієнти з Краматорська теж: в обласному департаменті охорони здоров‘я розповіли про стан здоров’я постраждалих.
Офіційно
16:30, 11 апреля

Рятувальники стабільні, пацієнти з Краматорська теж: в обласному департаменті охорони здоров‘я розповіли про стан здоров’я постраждалих.

Офіційно
Рятувальники стабільні, пацієнти з Краматорська теж: в обласному департаменті охорони здоров‘я розповіли про стан здоров’я постраждалих., фото-1

У двох лікарнях Дніпропетровщини продовжують перебувати п’ятеро рятувальників, які постраждали внаслідок вчорашнього вибуху в аеропорту. У них — мінно-вибухові поранення. Надзвичайникам зроблені всі необхідні оперативні втручання й надана своєчасна медична допомога. Нині вони лишаються у відділеннях інтенсивної терапії. Загрози життю, переконують в департаменті охорони здоров’я, немає. 

«Щодо постраждалих на вокзалі у Краматорську. Всього до лікарень нашої області ми, спільно із ЗСУ та медициною катастроф, доправили 98 пацієнтів. Із них 19 — діти. На сьогоднішній ранок шестеро людей (2 дітей та 4 дорослих) вже виписані. З тих, хто лишився — 6 дітей та 7 дорослих — лишаються у важкому та вкрай важкому стані. Лікарі мають всі необхідні препарати та засоби для роботи», — розповіла виконувачка обов’язків директорки департаменту охорони здоров'я Дніпро ОВА Вікторія Кулик.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Дніпропетровщина #ДніпровськаОбласнаРада #056.ua #0564.ua #5632.ua #0566.ua
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...