• Главная
  • 95% опитаних українців вірять у те, що Україна зможе відбити напад росії
20:02, 5 апреля

95% опитаних українців вірять у те, що Україна зможе відбити напад росії

95% опитаних українців вірять у те, що Україна зможе відбити напад росії

78% опитаних вважають, що справи в Україні рухаються у правильному напрямку. Лише 11% протилежної думки, 11% – важко оцінити. У всіх регіонах та серед різного віку продовжує домінувати оцінка напряму як правильного.

Про це свідчать результати опитування проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» 30-31 березня.

95% опитаних вірять у те, що Україна зможе відбити напад росії, однак упевненість у швидкій перемозі «за кілька тижнів» дещо знизилася з 47% до 35%. Натомість зросли позиції «кілька місяців» та «півроку-рік». 14% не змогли відповісти на це питання.

Продовжується зменшення рівня підтримки вступу до НАТО. Нагадаємо, що у перші дні війни підтримка входження України до Альянсу зросла з 62 до 76%, у перший тиждень підтримка зменшилася до 72%, а станом на кінець березня становить 68%, тобто наближається до довоєнних показників.

У той же час зростає підтримка вступу до ЄС. Нагадаємо, що в перші дні війни відбулося зростання з 68 до 86%, далі зростання тривало і станом на кінець березня становить 91% - абсолютний рекорд за всі роки досліджень.

При цьому більшість (56%) переконані, що Україна стане членом Євросоюзу протягом одного-двох років, 23% – за п'ять років. За місяць дещо зменшилася кількість віруючих, що Україна приєднається до Європейського Союзу у дуже короткій перспективі (з 61% до 56%), і зросла кількість тих, хто вірить у вступ до Союзу за п'ять років (з 13% до 23%).

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Україна #військоваАгресіяРФ #опитування #соціологічнеДослідження #рейтинг
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...