Реклама
18:12, 14 вересня 2015 р.

Класифікація здоров'я

Реклама

Як виявилося, визначити і пояснити сутність здоров'я набагато складніше, ніж сутність захворювання. Обидва поняття мають як вузьке значення, коли ми говоримо виключно про фізіологічні показники, так і широке, коли до уваги беруться душевні компоненти особистості. Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) називає здоровою таку людину, у якого всі життєві органи без великих проблем виконують свої прямі функції. Так чи багато людей потрапляє в число здорових? Все та ж ВООЗ запропонувала свою ієрархію здоров'я.

Повне здоров'я, відсутність найменших порушень в роботі організму. Такими народжуються, мабуть, тільки немовлята. На цьому етапі це точно ті люди, яким лікування в онкологічній клініці, як цій http://www.cliniccyberknife.ru, кібер-ніж не буде потрібен.

Наявність незначних відхилень, які, втім, не заважають життю людини, а також слідів медичного втручання, що закінчилися благополучно і не потребують постійного спостереження та подальшого лікування. Садна, пломби, шрами - можна назвати результатом активної діяльності та природних процесів в організмі. Небезпеки вони не несуть, за винятком окремих випадків.

Екватор - нормальний стан здоров'я, коли воно вже далеко не дитяче, але і старечим або інвалідним його назвати не можна. Під впливом багатьох факторів (вік, екологія тощо) зростає ризик розвитку різноманітних захворювань, проте лікування їх можливо, насамперед, якщо вчасно проходити обстеження на рак і пухлину. Найбільш ефективною в цьому випадку є діагностика на МРТ http://www.cliniccyberknife.ru/diagnostika-onkologii-raka-opuholi-metastaz-obsledovanie.html#MRI. Небезпека цієї ступені полягає в тому, що незважаючи на зовнішню безпеку (подумаєш, з ким не траплялися ГРВІ або алергія), дріб'язкові на перший погляд симптоми при не дотриманні елементарних правил гігієни та ін., за відсутності належного лікування або при самолікуванні, можуть з легкістю перейти в більш серйозну форму. Це ми називаємо ускладненнями. Тоді людина переходить на наступну невтішну щабель сходів свого здоров'я.

Хвороба заважає людині жити, оскільки навіть якщо не доставляє відчутного фізичного болю, то все одно діє в організмі і впливає на нього зсередини. Багато медиків кажуть, що іноді краще б захворювання не протікало безсимптомно, оскільки більшість пацієнтів або не обізнані про них, або не звертаються за медичною допомогою і терплять до останнього. Подібне ставлення явно не сприяє поліпшенню прогнозів на повне одужання, а також призводить до хронічних захворювань та інвалідності, коли людині потрібен постійний нагляд лікарів і, скажімо, до лікування раку мозку http://www.cliniccyberknife.ru/lechenie-glioblastoma-multiformnaya-opuhol-golovnogo-mozga-rak.html або іншого його виду.

Травма може бути нешкідливою у випадку, якщо це невеликий опік, а може призводити до ампутації органу і нести реальну загрозу не тільки здоров'ю, але й життю, і тоді класифікується як серйозна.

Загроза життю настає при температурі тіла 42 градуси, втраті крові, пораненні. У цьому прикордонному стані ще є шанс врятувати людину, вчасно надавши йому першу долікарську допомогу.

Клінічна смерть характеризується зупинкою дихання і кровообігу. Реанімація можлива протягом 5 хвилин. В іншому випадку настає смерть біологічна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...