Управляющая компания «Домком Никополь» заявила о намерении изменить тарифы на свои услуги

Необходимость введения новых тарифов обусловлена экономической ситуацией в стране, говориться в документах.

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

ТОВ «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ»

          На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 „Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальної громади, ТОВ «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» інформує про намір здійснити зміну тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

            Метою  зміни  тарифу  в ТОВ «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» - виконавця послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій - є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня для забезпечення кваліфікованого, якісного, гарантованого обслуговування та ремонту житлового фонду, його технічного обладнання, надання житлово-комунальних послуг, дотримання санітарного стану прибудинкових територій для створення мешканцям будинків належних умов проживання, забезпечення належного балансового обліку комунального житлового фонду.

            Додатково повідомляємо, що рішенням виконкому Нікопольської міської ради від 14.01.2015р. № 10 встановлено перелік та періодичність надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у місті Нікополі, а саме: прибирання прибудинкової території; прибирання підвалу, технічних поверхів та покрівлі; технічне обслуговування ліфтів; технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення та зливової каналізації; дератизація та дезінсекція; обслуговування димовентиляційних каналів; поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення та зливової каналізації і технічних пристроїв будинків; освітлення місць загального користування і підвальних приміщень та підкачування води; енергопостачання ліфтів.

 

О Б Г Р У Н Т У В А Н Н Я
необхідності встановлення нових тарифів для надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

               Послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій  надаються  мешканцям багатоквартирних житлових будинків, які знаходяться в комунальній власності територіальної  громади міста.

Діючі тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій  були затверджені рішенням виконкому Нікопольської міської ради від 27 лютого 2008 року № 159. Відповідно до наданих роз’яснень Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.12.2014р. № 8/19-1165-14 є доцільним проведення загальної процедури перегляду тарифів з урахуванням вимог чинного законодавства.

               Так, за період дії затвердженого тарифу значно зросла вартість всіх складових витрат: електроенергії на 290%, паливо-мастильних матеріалів на 285%, матеріалів, необхідних для проведення ремонтних робіт на 80%. Збільшилась вартість послуг інших підприємств, якими користується ТОВ «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» для реалізації своєї діяльності.

           Відповідно до законодавства  підприємство зобов’язане виплачувати заробітну плату  на рівні затвердженої мінімальної заробітної плати (у діючому тарифі закладений розмір мінімальної заробітної плати – 420,00 грн., станом на 01.01.2015 - 1218,00 грн.).

  Враховуючи вищевикладене, виникла об’єктивна необхідність змінити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

             Розрахунок тарифів виконано відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затверджениого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869, по кожному будинку житлового фонду  окремо.

              Зауваження  та  пропозиції приймаються протягом 15 робочих днів з дня публікації в друкованому засобі масової інформації за адресою: 53210, Дніпропетровська область, м. Нікополь, вул. Чубаря, 11А.  Більш детальну інформацію про тариф (розмір, структура, періодичність надання послуг тощо) також можна дізнатися за вищезазначеною адресою або на веб-сайті підприємства: www.nikopol.domkom.org.ua. Телефон для довідок: 05662-2-10-11.

пресс-служба городского совета
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии