Реклама
11:33, 30 декабря 2015 г.

Виписка з єдрпоу

Реклама

В сучасному діловому світі досить часто виникають ситуації, коли необхідно оперативно знайти інформацію про підприємство, яке займається тією чи іншою діяльністю.

Досить часто таку інформацію шукають для збору даних в суд, для звітування про діяльність, витрачання державних коштів, чи для збору показників про фінансову діяльність та ефективність інвестиційного проекту.

Відсьогодні є можливість моніторингу за діяльністю підприємств за допомогою сайту https://youcontrol.com.ua/. Виписка з ЄДРПОУ є одним із основних реквізитів, які шукаються користувачами даного сайту. Система щоденного моніторингу дозволяє контролювати всі зміни, які попадають в держ реєстр. Ця інформація відстежується і надсилається на вашу електронну скриньку, для цього достатньо зареєструватись на сайті та перейти на сторінку "Моніторинг".

Натиснувши кнопку "Завантаження", можна обрати інформацію, зібрану в текстовому форматі. Прості дії економлять багато часу на збір інформації про держ реєстр нових учасників.

Виписка з ЄДРПОУ також буде потрібною і для тих, хто прагне вкласти кошти в діяльність акціонерних товариств. Сьогодні відстежити прибутковість підприємства просто. Державний реєстр єдр дозволяє швидко зібрати дані про апарат управління підприємства. Якщо ви хочете зібрати базу про конкурентів, то це простий шлях для бізнес-довідки, формування даних потенційних покупців та можливості розвитку сфери діяльності.

До баз державного реєстру єдр звертаються також судові експерти та адвокати. Сайт працює цілком легально, для формування інфосистеми використовуються наступні дані: єдиний реєстр юридичних та фізичних осіб, бюлетні, системи єдиного ліцензованого реєстру, реєстри судових рішень, результати оприлюднень справ про ліквідацію та банкрутство підприємства чи організації, податкові відомості про сплату податку на додану вартість, реєстри сплати єдиного соціального внесу та інша інформація, зібрана з відкритих джерел.

Такі дані дозволяють швидко вияснити, чи платоспроможною є організація, які зміни відбувались в апараті управління за останні роки, співпраця з якими основними організаціями відбувалась за останній період діяльності. Ще більш актуальними ці дані є для тих, хто бажає мати ділові відносити із фінансовими організаціями, що працюють на території України: фінансові установи, страхові фірми та ін. Зареєстрованим клієнтам пропонуються бонуси.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...