
21:28, Вчора
Відвідування кладовищ на поминальні дні обмежили у громаді біля Нікополя

У громаді біля Нікополя обмежили відвідування кладовищ на поминальні дні 2
У зв’язку з погіршенням безпекової ситуації, у громаді біля Нікополя обмежили відвідування кладовищ на поминальні дні.
Повідомили у Червоногригорівській громаді, передає Nikopolnews.
Згідно з розпорядженням Нікопольської РВА, у Червоногригорівській громаді з 18 по 22 квітня обмежено відвідування кладовищ.
«Такі заходи є вимушеними та спрямовані насамперед на збереження життя людей. У період активних бойових дій місця масового скупчення, зокрема кладовища, можуть становити підвищений ризик через можливі обстріли або інші небезпечні ситуації»,йдеться у повідомленні.
У громаді біля Нікополя обмежили відвідування кладовищ на поминальні дні

У громаді біля Нікополя обмежили відвідування кладовищ на поминальні дні
На території кладовищ можуть знаходитися нерозірвані снаряди, міни та нездетоновані дрони, які становлять смертельну загрозу для життя і здоров’я.
Мешканців громади просять із розумінням поставитися до встановлених обмежень, утриматися від відвідування кладовищ у визначені дні. Людям радять вшанувати пам’ять померлих вдома: у колі родини, через молитву чи тиху згадку.
Зазначимо, відвідування кладовищ під час поминальних днів обмежено також у Нікополі, Покровській сільській та Мирівській громадах.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:39
13 квітня
23:59
10 квітня
ТОП новини
Оголошення
00:00, 30 листопада 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 2 грудня 2016 р.
00:00, 2 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.