
18:00, 19 липня 2024 р.
Апостолове буде з водою: кошти на підтримку водоканалу виділятимуть з обласного бюджету

На підтримку водоканалу міста Апостолове планують виділити кошти з обласного бюджету. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Сьогодні під час засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку області, бюджету і фінансів, секретар комісії та наша депутатка з фракції «Слуга Народу» Тетяна Чабанова ініціювала пропозицію щодо виділення 20 млн грн у вигляді субвенції з обласного до міського бюджету Апостолового на підтримку КП «Апостоловеводоканал»!» – зазначив Лукашук.
Важливі деталі:
- Пропозицію підтримала більшість депутатів комісії.
- Відповідне звернення буде спрямоване до розпорядника коштів Дніпропетровської обласної військової адміністрації.
Коментар Миколи Лукашука:
"Ми всі знаємо про ситуацію з водою в Апостоловому. Депутатський корпус обласної ради робить усе можливе, аби мешканці міста отримували безперебійне водопостачання. Люди мають бути з водою. Дякую усім нашим депутатам за плідну роботу та злагоджену позицію!"
Джерело: Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:46
Вчора
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
Вчора
09:45
Вчора
16:20
3 грудня
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
2 грудня
Оголошення
00:00, 30 листопада 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 30 листопада 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 2 грудня 2016 р.