• Головна
  • Збирання озимого ячменю розпочали на півдні Дніпропетровщини
13:57, 19 червня

Збирання озимого ячменю розпочали на півдні Дніпропетровщини

На півдні Дніпропетровщини розпочали збирання озимого ячменю

На півдні Дніпропетровщини розпочали збирання озимого ячменю

На півдні Дніпропетровщини розпочалось збирання врожаю озимого ячменю.

Про це інформує ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.

В цілому у першій та на початку другої декади червня спостерігалась спекотна та суха погода. Середньодекадна температура повітря виявилась на 4,1°С вище за середню багаторічну та становила 23,2ºС тепла. Максимальна температура повітря підвищувалась до 32,2°С тепла, поверхня ґрунту прогрівалась до 57°С тепла. Мінімальна температура повітря знижувалась до 13,5° тепла, поверхня ґрунту охолоджувалась до 13ºС тепла.

Опади розподілялись нерівномірно, їхня сума варіювалась від 2 мм до 16 мм. Середньодекадна відносна вологість повітря дорівнювала 51-61%. Скрізь по області в денні години відносна вологість знижувалась до 30% і менше.

Спекотна та суха погода, яка переважала упродовж декади, обумовила прискорення дозрівання зерна ранніх хлібів та погіршила умови для формування їхнього врожаю.

Незважаючи на випадання дощів у багатьох районах області продовжувалось зниження запасів вологи на площах із зерновими культурами та посилення ґрунтової посухи: вологозапаси у метровому шарі значно знизились та відповідають критеріям небезпечного агрометеорологічного явища.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Нікополь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...