![](https://s.0566.com.ua/section/logo/upload/pers/96/logo.png?20240727)
13:20, 27 березня
У Нікополі затримали крадія чужих посилок
![У Нікополі затримали крадія чужих посилок, фото-1 У Нікополі затримали крадія чужих посилок, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Нікополі мешканець звабився запакованими посилками на поштовому відділенні.
29 лютого близько після 15 години чоловік цілеспрямовано прийшов до пошти викрасти посилки.
Побачивши, як співробітники відділення готують коробки до відправлень біля одного зі складських приміщень, він швидко взяв дві з них і втік. Потім вирішив повернутися ще, однак здійснити задумане чоловікові не вдалося – працівники пошти вчасно помітили відсутність відправлень та викликали наряд правоохоронців.
У ході досудового розслідування, завдяки своєчасному повідомленню від працівників пошти, крадія було затримано. З’ясувалося, що це вже раніше неодноразово судимий за вчинення майнових злочинів місцевий мешканець.
25 березня фігуранту повідомили про підозру за ч. 4 ст. 185 ККУ – крадіжка. В умовах воєнного стану максимальне покарання за скоєний злочин – до 8 років позбавлення волі.
![У Нікополі затримали крадія чужих посилок, фото-2 У Нікополі затримали крадія чужих посилок, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 2 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 2 грудня 2016 р.
live comments feed...