• Головна
  • Робочі рукавички CENTER на допомогу комунальникам
Новини компаній
16:14, 29 серпня 2023 р.

Робочі рукавички CENTER на допомогу комунальникам

Новини компаній

Новий напрямок у розвитку засобів захисту рук – лінійка робочих рукавичок з високим рівнем захисту від порізу та проколів. У процесі робочої діяльності спеціалістам доводиться мати справу з комбінованими ризиками, де нарівні з механічними загрозами йде опасність порізу руки гострими кромками конструкцій, металевою стружкою, склом, іголками. Подібні робочі рукавички особливо потрібні комунальниками.

Питання обороту мусора у нашій країні далеко від досконалості, як і проблема культури його утилізації. Можна зустріти шприци на занедбаних об'єктах, дитячих майданчиках, територіях шкіл. Голки накопичуються у водозабірних каналах, які розташовані вдоль тротуарів. Працівники ЖКГ мають їх акуратно збирати та відправити до місць переробки. Часто цей процес проводитиметься руками.

Робочі рукавички CENTER на допомогу комунальникам, фото-1

«Гостре» сміття приносить багато бід чисельним комунальним пристроям: колекторам, водопровідним трубам, механізмам, ємностям. Побудови необхідно періодично чистити від скупчення, у якому можуть бути гострі предмети, здатні поранити руки та занести інфекцію. Вколовшись, можна отримати будь-який набір захворювань: від гепатиту до ВІЛ.

Персонал водопровідних та очисних компаній використовує совки та інші пристрої для підбору мусора з гострими краями. Але достатню кількість операцій все ж таки доводиться виконувати вручну. Правильне рішення - застосування робочих перчаток із захистом від порізів та проколів. Українська компанія «ПромЗІЗ-Спецодяг» пропонує ефективну модель перчаток бренду CENTER із високим якісним показником.

Щоб підняти голку або інший гострий предмет, рукавички повинні бути гнучкими, еластичними, мати достатні маніпулятивні здібності. Як правило, працівники не застосовують рукавиці, у яких працювати незручно. Швидше, вони будуть сподіватися на «може пронесе», ніж захищати руки не комфортним продуктом.

Рукавички від порізів CENTER виконані із сучасних технологічних матеріалів. За основу береться міцне волокно DYNEEMA, яке є поєднанням ниток нейлону, скловолокна та спандексу. Долонна частина та пальці покриваються кулею щільного полімеру – пінистим нітрилом. Спінений мікрорельєф нітрилу є добрим бар'єром до проколів.

Еластична основа забезпечує високу рухливість та спритність пальців. Перчатки довговічні, за термінами служби перевищують достатню кількість своїх побратимів. До того ж, шорстка поверхня покриття гарантують відмінне сухе та вологе захоплення. Брудні, промаслені дрібні деталі не вислизають під час захоплення. Додамо, що нітрильне покриття відмінно поводиться при взаємодії з вологою, оліями та продуктами нафтопереробки.

Компанія «ПромЗІЗ-Спецодяг» на сайті ПромЗІЗтм пропонує недорогі та практичні моделі робочих перчаток CENTER з високим захистом. Підприємство займається повною комплектацією захисту спеціалістів індустріального сектору. Асортиментні лінійки включають якісну спецодягу, робочу взуття, системи страховки, діелектричні вироби та інші засоби индивидуального захисту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...