• Головна
  • Майже 150 нагород на міжнародних змаганнях вибороли з початку року спортсмени Дніпропетровщини
09:01, 12 травня 2023 р.

Цього року спортсмени з Дніпропетровщини відзначилися на міжнародних змаганнях. Здобули 64 золотих, 45 срібних та 34 бронзових медалей.

Про це повідомляє Інформатор посилаючись на повідомлення пресслужби Дніпропетровської ОДА.

Спортсмени Дніпропетровщини гідно представили країну на міжнародній арені. Стали призерами з олімпійських, паралімпійських та дефлімпійських видів спорту.

Зокрема, на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Стамбулі відзначилася дніпрянка Ярослава Магучіх. Дівчина стрибнула на 1,98 метра та здобула золоту медаль.

Ще одну перемогу привіз Михайло Кохан. Спортсмен зайняв перше місце на Кубку Європи з метання, що проходив у португальному місті Лейрія. Перемогла у двох рейтингових турнірах з парабадмінтону Оксана Козина. До того ж минулоріч дівчину визнали найкращою парабадмінтоністкою в Європі.

Відзначилася й Анастасія Коженкова. Дівчина у складі жіночої «четвірки» здобула перше місце на Кубку Світу з академічного веслування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію