
13:20, 6 грудня 2022 р.
російські війська в черговий раз обстріляли будинки та інфраструктурні об'єкти Нікопольського району: поліція документує наслідки ворожих ударів, - ФОТО

Внаслідок артилерійських обстрілів 6 грудня постраждали три громади.
Як повідомляє пресслужба ГУ НП в Дніпропетровській області, ворог декілька раз за ніч обстріляв місто Нікополь зі ствольної артилерії. Пошкоджень зазнали понад десяти приватних будинків, лінії електропередач, газогін, дорожнє покриття.
Також о 5.20 армія рф завдала ударів по місту Марганець. В ході обстрілу було пошкоджено вікна та балконні блоки двох багатоповерхівок, дитячий садочок, приватні будинки, господарські споруди, газогін, лінія електропостачання.
У Червоногригорівській громаді через ворожий обстріл обірвано лінії електропередач.
На місцях влучань працюють слідчі та криміналісти, які оглядають місця обстрілів, збирають речові докази та документують наслідки ворожої атаки з боку окупаційних військ рф.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:45
24 червня
09:37
24 червня
19:03
19 червня
12:00
19 червня
Оголошення
00:00, 25 листопада 2016 р.
00:00, 24 листопада 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.