
21:05, 2 серпня 2022 р.
На Херсонщині ЗСУ звільнили ще 7 населених пунктів. На Дніпропетровщині день минув спокійно. Причин для паніки немає, - Лукашук

Сьогоднішній день на Дніпропетровщині минув спокійно. Хоча надвечір по всій території України було оголошено сигнал повітряної тривоги, в нашій області прильотів ворожих ракет не відбулося. Останнім часом такі тихі дні бувають справді рідко.
Про це повідомив у Телеграм голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
Він також повідомив хороші новини щодо ситуації на Херсонщині, з якою межує наша область: Збройні сили України звільнили ще 7 тамтешніх населених пунктів. Тепер в області деокуповані 53 населені пункти. Наші військові поступово звільняють українську землю від російських окупантів.
Щодо інформації про передислокацію ворожих військ і їхні плани наступати на Криворізькому напрямку Микола Лукашук закликав не панікувати, певні переміщення противника не означають, що він піде у наступ.
Очільник облради назвав ситуацію складною, але повністю контрольованою, нагадавши, що Криворізький район надійно укріплений, і подякувавши за це військовим та місцевим військовим адміністраціям.
За словами Лукашука, всі інші райони області також надійно укріплені. Причин для паніки немає.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Купити квартиру в Києві: з чого почати?
Новини компаній
11:00
Вчора
19:50
27 листопада
09:39
27 листопада
15:19
24 листопада
Оголошення
00:00, 30 листопада 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 25 листопада 2016 р.
00:00, 2 грудня 2016 р.
live comments feed...
Коментарі