
12:30, 26 липня 2022 р.
«На протилежному березі розквітла бавовна» – начальник Нікопольської РВА про те, як пройшла ніч у районі
Начальник Нікопольської РВА Євген Євтушенко розповів, як пройшла ніч 26 липня в районі, передає Nikopolnews.
Ніч на Нікопольщині була неспокійною. Зафіксовано прильоти в межах Марганецької та Червоногригорівської ТГ, але, на щастя, обійшлося без постраждалих.
На протилежному березі серед ночі (Каховського водосховища – від ред.) розквітла бавовна. Причетні до події аграрії – майстри своєї справи, – натякнув Євтушенко на вдалу операцію проти окупантів.
Станом на ранок бойових дій, техніки та живої сили окупантів в межах Нікопольського району – не зафіксовано.
З територій, розташованих поруч, лунають звуки роботи ствольної та реактивної артилерії. Україна продовжує жити і давати відсіч агресору. Бажаю вам гарного дня, – написав начальник Нікопольської РВА.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Дніпропетровська філія "Газмережі" нагадує про вчасну оплату за розподіл блакитного палива у грудні
Новини компаній
17:00
Вчора
21:12
15 грудня
07:06
12 грудня
Оголошення
00:00, 24 листопада 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 2 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.