Як будуть карати за прописку

Зараз в Україні реєстрація місця проживання носить виключно повідомний характер, тобто, людина просто повідомляє державі про те, де вона проживає.

На реєстрацію відводиться для дорослих 30 днів, для дітей – до трьох місяців,передає Корупція.інфо.

Тобто, у разі зміни місця проживання необхідно протягом 30 днів скасувати реєстрацію на старому місці проживання і відкрити на новому.

Також дозволяється одночасно "закрити" стару реєстрацію і відкрити нову. Для цього потрібно подати одну заяву і платити адміністративний збір за одну операцію.

Що буде якщо цього не зробити? Так от, відповідальність за проживання без реєстрації місця проживання, а також за проживання без паспорта або з недійсним паспортом, слідує адміністративне попередження. Та якщо ці правопорушення скоєні повторно протягом року, то це тягне за собою штраф у розмірі від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Слід відмітити, що за прострочення реєстрації новонароджених дітей, без поважних причин звичайно, карають штрафом в таких же розмірах, однак відразу, без попередження. Це правило зазначено в статті 212-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, що у законі "Про державний бюджет України на 2018 рік" законодавці визначили відповідні розміри щомісячного прожиткового мінімуму для працездатних осіб на три бюджетні періоди, які складають: 1 січня – 1 липня ПМПО – 1762 грн; 1 липня – 1 грудня ПМПО – тисяча вісімсот сорок одна грн; 1 грудня 2018 посилання – 1 січня 2019 року ПМПО – 1921 грн.

З урахуванням періодів штрафи на основі розміру ПМПО з урахуванням ставки 50% для адміністративного і кримінального стягнення, складуть такі суми: 1 січня – 1 липня: 50% ПМПО – 881 грн; штраф в діапазоні 881- грн; 1 липня – 1 грудня: 50% ПМПО – 920,5 грн; штраф в діапазоні 920,5-2761,5 грн;1 грудня 2018 посилання – 1 січня 2019 року: 50% ПМПО – 960,5 грн; штраф в діапазоні 960,5-2881,5 грн.

Також звертаємо вашу увагу, що після запровадження нового закону в Україні незабаром може практично зникнути звичний для нас інститут прописки. Замість нього буде введена онлайн-система декларативної реєстрації.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
387 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов