• Главная
  • У Нікополі діти вивчали прийоми виконання геометричної різьби
16:29, 24 ноября 2017 г.

У Нікополі діти вивчали прийоми виконання геометричної різьби

У Нікополі діти вивчали прийоми виконання геометричної різьби

21 листопада, на заняттях у гуртку різьблення по дереву, діти вивчали прийоми виконання геометричної різьби.

У КПНЗО «Нікопольський міжшкільний центр», на заняттях у гуртку різьблення по дереву (керівник гуртка – Продан А.М.)  було проведено відкрите заняття на тему: «Вивчення прийомів виконання геометричної різьби».
Відкрите заняття готувалося заздалегідь: були підготовлені деталі майбутнього виробу (декоративна шкатулка), адже ця робота вимагає багато часу, а на відкритому занятті вихованці познайомились з видами геометричної різьби і навчилися прикрашати нею шкатулку.

Заняття пройшло на достатньому методичному рівні, школярі показали свої навички роботи з деревиною, видно, що вони вже багато чому навчилися у гуртку, розуміють прекрасне, вміють працювати дружньо, допомагати один одному.
Треба відмітити, що гурток відвідують підлітки із будинків сімейного типу, яким дуже подобається працювати у гуртку і можливо вони оберуть своєю майбутньою професією саме роботу столяра або різьбяра. Для цього в них є всі можливості, а головне – бажання!

На занятті панувала дружня, доброзичлива атмосфера, з роботою всі впоралися у встановлений час, були дуже задоволені отриманою шкатулкою, яку можна подарувати друзям, знайомим, або використати для зберігання коштовних речей у себе вдома.

.

.

.

.

.

.

.

.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...