• Главная
  • Хай же мир і дружба поєднають нас
10:30, 21 ноября 2017 г.

Хай же мир і дружба поєднають нас

17 листопада у Нікополі відбулося засідання педагогічної наради  «Формування ціннісних орієнтацій у дітей дошкільного віку».

У Нікополі в комунальному я/с №48 ДПЛОЦ відбулося засідання педагогічної наради за темою «Формування ціннісних орієнтацій у дітей дошкільного віку». Про це розповіла Марія Патракеєва, у спілці «Заклади освіти міста Нікополя».

Педагогічний колектив до педагогічної наради розробив проект «Хай же мир і дружба поєднають нас». Під час проекту були представлені статті професора  доктора психологічних наук, О.Кононко і кандидата психологічних наук Л.Соловйової про систему цінностей сучасного дошкілля.

Також практичним психологом закладу були проведені психологічні тренінги «Калоші щастя», «Кулька, камінь, пісок – що найголовніше».

Вихователями старших груп закладу була проведена діагностика «Особливості формування етичних норм у дітей старшого дошкільного віку».

 На педагогічній нараді був продемонстрований підсумок проекту створення родинних книжок «Про головне», де батьки разом з дітьми  за допомогою малюнка, відображали головні цінності людства. Наприкінці педагогічної наради підведений підсумок конкурсу «Диво єдності групи».

.

.

.

.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...