![](https://s.0566.com.ua/section/logo/upload/pers/96/logo.png?20240727)
17:27, 12 листопада 2017 р.
Науковий квест "Science in the school" до Дня Науки в Нікополі
10 листопада в Нікополі у КЗ "НСЗШ I-IIIст.№23" було проведено науковий квест "Science in the school" до Дня Науки!
До участі в заході були запрошені всі учні школи. Програма заходу передбачала проходження наукових станцій, особливістю яких було послідовне виконання команд класів певних завдань з хімії, біології, математики, історії, географії. За результатами квесту були визначені переможці та призери. Зі словами привітання до учасників гри звернувся директор школи - Сахно Евгеній Костянтинович, заступник директора з навчально-виховної роботи - Туренко Наталя Олександрівна та голова учнівської колегії,президент школи - Дядик Вікторія. День пройшов захопливо,цікаво та пізнавально для всіх учнів школи!
![Науковий квест "Science in the school" до Дня Науки в Ніко..., фото-1 Науковий квест "Science in the school" до Дня Науки в Нікополі , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 2 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 2 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
live comments feed...