• 22 жовтня відбувся Риболовний фестиваль з лову хижої риби
10:29, 24 жовтня 2017 р.

22 жовтня відбувся Риболовний фестиваль з лову хижої риби

22 жовтня на ставку біля села Борисівка відбувся Риболовний фестиваль з лову хижої риби спінінгом з човна "FANATIK - Осеній хижак 2017".

Як розповідає Сергій Горгіладзе :"Вже вдруге змагання відбуваються за важких погодних умов. Така напружена боротьба мабуть і відрізняє наші змагання "FANATIK - Осеній хижак 2017" від інших подібних змагань».
Саме цього дня з самого ранку пішов невеличкий дощ, який поступово посилився і йшов протягом 4 годин. Коли дощ послабився, здійнявся вітер пориви якого сягали 12 - 15 м/с, розповідає Сергій Горгіладзе.

Але навіть це не завадило, тим хто відважився приїхати на змагання не зважаючи на погодні умови, продовжити змагання, які на цей раз проходили у боротьбі не тільки з суперниками, але ще й з природними явищами.

Отже, після зважування та занесення результатів до протоколу, в запеклій боротьбі визначилися переможці та призери змагань, яких надалі чекала церемонія нагородження та вручення медалей, та коштовних призів:

Третє місце посіла команда "Борода" - Роман Михайлюк (Марганець) та Євген Джига (Нікополь).

Друге місце посіла команда "ФішинТур" - Владислав Троценко та Євген Клімов (Запоріжжя).

Перше місце посіли минулорічні переможці "FANATIK - Осеній хижак 2016", команда "Брати" - Олександр Буригін (Нікополь) та Сергій Буригін (Нікопольський р-он).