• Головна
  • У Нікополі відбулося обговорення «зеленого» тарифу
16:30, 21 жовтня 2017 р.

У Нікополі відбулося обговорення «зеленого» тарифу

У Нікополі відбулося обговорення «зеленого» тарифу

У Нікополі відбулося відкрите обговорення «зеленого» тарифу на електричну енергію вироблену на сонячній електростанці.

В продовж останього часу в нашому місті планується виробництво електричної енергії за рахунок використання енергії сонця. Це буде робити ТОВ «Екотехнік Нікополь». Про це повідомили в прес-службі міської ради.
З цього приводу розпорядженням міського голови було створено робочу групу щодо сприяння ТОВ «Екотехнік Нікополь» в проведенні відкритого обговорення з питання встановлення «зеленого» тарифу для сонячної електростанції.

18 жовтня  відбулося обговорення на виконання Постанови Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Заступник міського голови Андрія Фісака, начальник фінансового управління - Олена Давидко  на відкритому обговоренні ознайомила присутніх з регламентом його проведення.
Презентацію
присутнім показалаВалентина Белякова - представник ТОВ «Екотехнік Нікополь». Вона повідомила, що впровадження відновлюваних джерел енергії сприятиме збільшенню кількості робочих місць, зростанню економіки, збільшенню надходжень до бюджету міста і сприятиме енергетичній незалежності та безпеці.

Довідково:
Загальна потужність СЕС ТОВ «Екотехнік Нікополь» складає 10 МВТ, загальний обсяг інвестицій в проект склав близько 10 млн. євро. Інвестором є канадська компанія ТІУ Канада.

Будівництво розпочалося ще в червні, а завершення робіт планується наприкінці жовтня.

Учасники обговорення підтвердили необхідність встановлення «зеленого» тарифу на електричну енергію, вироблену на сонячній електростанції ТОВ «Екотехнік Нікополь», у встановленому чинним законодавством порядку та розмірі.

.

.

.

.

.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...