• Головна
  • Нікопольські педагоги в пошуку нових форм організації навчально-виховного процесу
10:30, 18 жовтня 2017 р.

Нікопольські педагоги в пошуку нових форм організації навчально-виховного процесу

Нікопольські педагоги в пошуку нових форм організації навчально-виховного процесу

Педагоги школи КЗ «НСЗШ № 9 прикладають чимало зусиль, щоб виховати сучасну дитину ініціативною, творчою, широко мислячою особистістю, здатною до швидкої соціалізації.

"Декада педмайстерності вчителів початкової школи КЗ «НСЗШ № 9» – це завжди свято у школі, якесь магічне дійство, під час якого і учні, і вчителі занурюються у казковий світ дитинства, просякнутого неймовірним потягом до знань, бажанням дізнатися щось нове, корисне, проявити свої здібності",- пише Анжеліка Деревянко в "Освітянський вісник міста Нікополя".

"Наші педагоги намагаються виховати сучасну дитину ініціативною, творчою, широко мислячою особистістю, здатною до швидкої соціалізації. Саме тому сьогодні вони поєднують традиційні методики навчання з інноваціями сучасної педагогічної думки, що дає можливість нашим учням реалізувати себе відповідно до своїх здібностей та талантів",- додала вона.

В наш час закономірно постає питання  про нову школу, яка створила б умови для повноцінного фізичного, психічного, соціального та духовного розвитку дитини.  Сучасна школа повинна допомогти учням відчувати себе впевненими на ринку праці, вміти адаптуватися до соціальних змін і криз у суспільстві, бути психологічно стійкими, розвивати здатність до самоорганізації.

Нікопольські педагоги в пошуку нових форм організації навчально-виховного процесу, фото-1

.

.

.

.

.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...