12:00, 7 жовтня 2017 р.

Розвиток туризму в Нікополі

 Розвиток туризму в Нікополі

Якщо говорити про розвиток туризму в Нікополі то можна зауважити, що протягом багатьох років Нікополь був статичним в цьому напрямку, і лише в останні роки активно ведуться роботи пов'язаніз популяризацією туризму в нашому місті, особливо серед молоді.

Зростаюча значущість туризму характерна не тільки для нашого міста, а й у світі взагалі. Його роль зводиться не тільки до впливу на економіку, а ще й до усвідомлення необхідності розвитку зв'язків між народами різних країн світу і для взаємопізнання їх історії, культури, традицій. Туризм в усьому світі став послом дружби в міжнародних відносинах.

Вчора в Нікополі, в сесійній залі міськвиконкому, з цього приводу відбувся семінар під назвою: «Нікополь туристичний-2017: презентація тур маршрутів».

З вітальним словом на початку семінару виступила заступник міського голови Ольга Коник, після чого свої туристичні надбання презентували:

Рудоманова Олена, завідуюча інформаційним відділом КЗ «Нікопольська міська централізована бібліотечна система»: «Бібліотечна система на допомогу розвитку туризму: туристичні маршрути, квести та події».

Фельдман Олег, директор турагенції «7 СІЧЕЙ» (ПП РПЦ «Січ»): "Презентація туристичних маршрутів агенції «7 СІЧЕЙ» по Нікополю та регіону".

Третьяков Юрій, природний туризм, директор КПНЗ «Нікопольський міський еколого–натуралістичний центр для дітей та учнівської молоді»: «Середовище міста в якості контексту для проведення еколого - просвітницьких екскурсій».

Мар’ян Корбут, голова руху «Марганець туристичний»: "Марганець туристичний. Піші екскурсії по Марганецькому регіону".

Коломієць Сергій, спортивний туризм, керівник гуртка зі спортивного туризму КПНЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості», вчитель фізичного виховання КЗ «НСЗОШ І- ІІІ ступенів №23» “Розвиток спортивного туризму в місті Нікополі».

Татьяна Максимчук та Гуденок Вячеслав, подієвий туризм, директор ТОВ «Воскресіння У», скульптор: «Створення арт-об’єктів та подієвий туризм - як складові розвитку туризму в м. Нікополь».

Піддубний Сергій, водний та екстремальний туризм, директор ТОВ «Міський центр водної реабілітації, фізкультури та відпочинку «Тортуга», депутат Нікопольської міської ради: «Розвиток екстремального та водного туризму у м. Нікополі».

Валерій Кузьменко, індустріальний туризм, доглядач Музею трудової та бойової слави ПТЗ: «Презентація можливостей та експозиції Музею трудової та бойової слави ПТЗ».

Андрощук Павло, туристичний імідж, голова постійної комісії міської ради з питань освіти, культури,фізкультури,спорту, туризму та у справах молоді, депутат Нікопольської міської ради: «Роль депутатів НМР в створенні туристичного іміджу міста».

Після завершення презентації всі присутні в залі мали змогу висловити свою думку, та внести свої пропозиції що до розвитку туризму в Нікополі.

Зібралися на цей захід депутати та відповідальні працівники Нікопольської міської ради, заступники директорів шкіл з виховної роботи, вчителі історії, краєзнавства та екології, бібліотекарі, дирекція та наукові співробітники Нікопольського краєзнавчого музею, представники молодіжних громадських організацій, активісти, підприємці – оператори турбізнесу, студенти ПВНЗ «НЕУ», МАУП, НФ НУ «Одеська юридична академія», ЗМІ.

Більше світлин дивіться в альбомі: «Нікополь туристичний-2017: презентація тур маршрутів»

 Розвиток туризму в Нікополі, фото-1

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...