• Главная
  • В Нікополі відбулася серпнева конференція педагогічних працівників
15:00, 31 августа 2017 г.

В Нікополі відбулася серпнева конференція педагогічних працівників

30 серпня у Нікополі відбулась щорічна міська серпнева конференція педагогічних працівників під гаслом «Змінюємо пріоритети – формуємо нову українську школу».

На цьому заході були присутні представники навчальних закладів міста, міської влади, громадські діячі.

В цей день міський голова Андрій Фісак привітав педпрацівників із початком нового навчального року, та з гордістю зауважив про плідні підсумки останнього ЗНО, та побажав наснаги в роботі.
Ольга Коник, заступник міського голови, нагородила Подяками педколективи КЗНЗ, які досягли найвищого рівня у роботі та показниках рівня знань учнів.

Ще в цей день, помічник народного депутата України Андрія Шипко нагородила «Подяками за багаторічну сумлінну працю» заслужених вчителів Нікополя.

Не залишили без уваги й молоде покоління спеціалістів. Начальник відділу освіти і науки Олена Селютіна вручила «Посвяту у вчителі» починаючим педагогам.
На конференції гостем зі столиці був член-кореспондент Національної Академії педагогічних наук України, віце-президент Національної Академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки Олег Топузов, який розповів про реформу навчального процесу молодших класів та нагородив вчителів Грамотами Національної Академії педагогічних наук України. Також, він розповів про започаткований минулого року Всеукраїнський експеримент з приводу дидактично-методичного й навчального забезпечення, реалізації концептуальних засад реформування початкової освіти, який розраховано на 2016-2020 роки. Починаючи із нового навчального року в дію вступає проект «На крилах успіху», який реалізується у трьох загальноосвітніх закладах міста Нікополя – школах № 5, 15 та 26.

.

.

.

Джерело: «Прес-служба міської ради»

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...