• Главная
  • Зміни які відбулися в порядку призначення субсидії
13:30, 30 августа 2017 г.

Зміни які відбулися в порядку призначення субсидії

Зміни які відбулися в порядку призначення субсидії, фото-1

Шановні нікопольці, звертаємо вашу увагу постановою КМУ від 18.08. 2017 року №609 удосконалено процес надання житлових субсидій населенню.

Змінено період врахування доходів для призначення субсидії, період, за який враховуватимуться доходи під час призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, з чотирьох кварталів до двох кварталів.

Отож бо, з метою врахування більш актуальних доходів громадян, розрахунок субсидії на опалювальний сезон у жовтні проводитиметься на підставі доходів за перший-другий квартал поточного року.

Інформацію, як і раніше, про доходи Управління отримуватиме від Державної фіскальної служби та Пенсійного фонду України.

А от при призначенні субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива і скрапленого газувраховуються доходи за попередній календарний рік.

Стосовно «монетизації», також надано можливість у разі смерті особи, якій було призначено субсидію, виплачуватичастину невикористаної суми субсидії на індивідуальне опалення одній із осіб, з урахуванням яких субсидія розраховувалась.

Зверніть також свою увагу, що для отримання «монетизованої» частини субсидії, якщо отримувач субсидії помер, але субсидію було призначено з урахуванням інших членів сім’ї, необхідно надати до управління заяву до1 вересня 2017 року.

Що стосується тих, у кого є заборгованості з оплати послуг, відтепер, у разі отримання інформації від організацій, що надають житлово-комунальні послуги, про суми простроченої понад два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг субсидію не буде призначено, якщо сума заборгованостіперевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн.).

Також слід враховувати той факт якщо протягом двох місяців з дати інформування про не призначення субсидії на наступний строк громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.

Які зміни з соціальних нормативів. Отже, для користування послугами газопостачання змінено соціальні нормативи:

за наявності газової плити в разі відсутності газового водонагрівача - 7,1 куб. метра на одну особу на місяць зменшено на 5,4 куб. метра;

за наявності газової плити та газового водонагрівача - 14 куб. метрів на одну особу на місяць зменшено на 10,5 куб. метрів.

Управління праці та соціального захисту населення

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...