• Главная
  • Епічну гру в Нікополі розпочато
11:36, 27 августа 2017 г.

Епічну гру в Нікополі розпочато

Епічну гру в Нікополі розпочато, фото-1

Ще одне протистояння, ще одна іскорка в спекотну пору яка давно нависла над нашим містом.

Комітет проти будівництва храму Московського Патріархату в Нікополі звертається до громади: «Шановна громадо м. Нікополя! Захистимо нашу безпеку і майбутнє наших дітей!»

Нове гасло в нікопольських ЗМІ.

Нікополь потроху перетворюється на полігон комп’ютерної гри «Протистояння Світів», гру в стилі стратегії, де кожен може зайняти верхню сходинку величі! Де кожен намагається побудувати свою унікальну базу і зробити з неї неприступну фортецю! Побудувати найсильнішу армію і роздушити своїх ворогів в кривавих битвах. При цьому всіляко намагаючись об'єднати свої сили з «титанами», «легендарними воїнами», «богами» і різними «монстрами» які використовують сили природи, знаючи, що саме вони, як ніхто інший можуть допомогти та переламати хід подій на вашу користь!

Комітет проти будівництва храму Московського Патріархату в Нікополізакликає всіх небайдужих: «Запрошуємо всіх небайдужих додоліУкраїни, прийти упонеділок,28серпня2017р. о 10.00 год. до Нікопольськоїміської ради,та підтримати вимогу заборонитинаданняземельноїділянки  церквіМосковського  Патріархатувцентрінашого  міста. Захистимонашу безпеку і майбутнєнашихдітей!»

Виникає лише одне питання: 

- Чи відучора ми ходимо нікопольськими шляхами разом?

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...