• Главная
  • І знову що до конфлікту стосовно капітального ремонту дороги вулиці Лугової
17:05, 17 августа 2017 г.

І знову що до конфлікту стосовно капітального ремонту дороги вулиці Лугової

Вчора конфлікт з приводу капітального ремонту дороги вулиці Лугової досяг такого масштабу, що виникла потреба втручання представників міської влади.

На місце вирушив заступник міського голови Андрія Фісака - Сергій Тихенко, де його чекали депутат округу Іван Базилюк, квартальна та мешканці даної вулиці.

Нагадуємо, що проект та капітальний ремонт проводиться за кошти обласного бюджету. Вся техніка, матеріали, підрядник та робітники виконують доручення за проектом, складеним обласними інженерами, які приїздили на місце восени минулого року. Нікопольська міська рада не має право на втручання у проведення цих робіт.

Ось що повідомили з приводу проекту в прес-службі міської ради.

На даній вулиці після проведення грейдерування та вирівнювання проїжджої частини шлаком та щебенем, комунальники уклали нове асфальтне покриття та бордюри. Загалом, ширина дороги разом із бордюром складає 5 метрів 10 сантиметрів та в деяких місцях рівень піднявся до 40 сантиметрів від приватних дворів. Але підрядник за свої кошти робить спуски та під’їзди до воріт кожного помешкання, адже люди зауважили, що не мають змоги повноцінно користуватися гаражем для авто та на вулиці мешкають інваліди на візочках.

Вже на цій вулиці асфальт покладено на більшій частині і мешканці цілком задоволені роботою. Декілька ж мешканців вулиці разом з активістом намагаються перешкоджати роботі, бо з необґрунтованих причин вважають дії підрядника незаконними та вбачають недотримання технології капремонту, говориться в повідомленні.

Також додають, що причиною незадоволення стало незаконне паркування на постій важковагового транспорту біля приватних садиб. У проекті ширина дороги зменшена на 90 сантиметрів, що, як вважають невдоволенні, заважатиме розминутися двом важковаговим машинам. Звичайно, бунтарі це не беруть за основну причину, бо, як підтвердив заступник міського голови Сергій Тихенко, це перечить законодавству і правопорушників чекає розмова із представниками поліції. Тому, люди здіймають сварки на порожньому місці.

Отже , капітальний ремонт дороги по вул. Лугова за кошти обласного бюджету є приємним бонусом для нашого міста. Багато хто роками збирає довідки і стоїть в черзі на отримання проекту. Треба мати трохи терпіння, і згодом кожна найменша і найвужча вуличка рідного Нікополя матиме нове покриття.

.

.

.

.

.

.

Джерело: Прес-служба міської ради

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...