• Главная
  • Могила скіфської амазонки на території Покровського комбінату
17:00, 8 августа 2017 г.

Могила скіфської амазонки на території Покровського комбінату

Могила скіфської амазонки на території Покровського комбінату, фото-1

На території Покровського комбінату, Інститутом археології Національної академії наук України велися розкопки курганів древніх скіфів.

В останні дні перебування археологічної експедиції у Покрові  вдалося зробити ще одну сенсаційну знахідку

А сааме, під час розкопки кургану була виявлена могила в якій знаходилися залишки молодої дівчини! Ця могила лишилася не розграбованою, що і дозволило зробити сенсаційні висновки.

Зі слів керівника експедиції, кандидата історичних наук Сергія Поліна, дівчина є свого роду амазонкою та швидше за все, загинула в бою! Оскільки могила була не порушена, на руках та шиї дівчини були прикраси: браслет та намисто. Ще поруч з нею у похованні знаходилася чаша, невелика амфора та сагайдак зі стрілами. На жаль, самі стріли від часу зотліли, але наконечники збереглися, неподалік знаходилися останки коня, яких стародавні скіфи клали до могил для відкупу.

Зовсім недавно в цих курганах археологи відкопали античну амфору, ліпний горщик, невеликі золоті та глиняні прикраси, бронзові наконечники від стріл та останки скіфів як чоловіків, так і жінок і дітей. Але на цьому розкопки місцевих курганів не припиняються. І вже восени археологи знову приїдуть на це місце для продовження розкопок.

Могила скіфської амазонки на території Покровського комбінату, фото-2

.

Джерело 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...