В Нікополі завершили капітальний ремонт амбулаторії №8

Місцева влада в цьому році приділяє особливу увагу розвитку медичної галузі Нікополя.

Як відмічає міський голова Андрій Фісак: «Одним з важливих елементів цього процесу є саме проведення капітальних та поточних ремонтів у амбулаторіях міста.»

23 червня, після капітального ремонту, відкрита амбулаторія загальної практики сімейної медицини №8, що знаходиться за адресою: вул. Запорізька,41.

Людмила Капатура, яка є заступник головного лікаря Нікопольського центру первинної медико-санітарної допомоги впевнена, що відновлений медичний заклад зможе у повній мірі забезпечити своїх пацієнтів наданням якісних медичних послуг.

У цьому році  в Нікополі вже відремонтовані три амбулаторії за адресами: вул. Княжа,105, вул. Героїв Чорнобиля, 50 та вул, Запорізька, 41.

Також в планах завершення ремонту будівлі на проспекті Трубників 56/2 та будівництво нової амбулаторії по вулиці Чалого (селище Північне).

І це ще не все, як розповів начальник відділу охорони здоров’я міської ради Анатолій Сукач, найближчим часом у мережі медичних закладів нашого міста буде впроваджено програму «електронна карта нікопольця». Ця послуга дозволить дистанційно через Інтернет записатися на прийом до лікаря. Також буде розроблено проект «є-ліки», завдяки якому нікопольці зможуть дізнаватися про наявність ліків, закуплених за бюджетні кошти. Впровадження новітніх технологій стало можливим завдяки злагодженій співпраці місцевої влади з проектом ЄС-ПРООН та за підтримки благодійного фонду «Дітям Нікополя».

...

...

...

Джерело: Прес-служба міської ради

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии