В Нікополі відбулося свято «Золота надія»

В Нікополі, в  кінці кожного навчального року, традиційно проводиться міське свято «Золота надія».

І в цьому році, 23 червня , знову в Нікопольському культурно-дозвіллєвому центрі на урочистості зібралися всі школярі, які своїми успіхами у навчанні підтверджують  звання « Золотої надії» Нікополя.

Нікопольські школярі потішили своїми перемогами  в олімпіадах та творчих конкурсах обласного і Всеукраїнського рівня: 59 перемог на третьому обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з 15-ти навчальних предметів; 5 перемог на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу–захисту науково-дослідницьких робіт слухачів Малої академії наук України та 3 перемоги на Всеукраїнському рівні. Ще 15 перемог отримали вихованці позашкільних навчальних закладів.

Уже стало традицією, що всі переможці вищезгаданих конкурсів будуть оздоровлені або в молодіжному таборі «Перлина Карпат» (Західна Україна), або в міжнародному молодіжному оздоровчому таборі «Містраль»( Болгарія), чи зможуть здійснити захоплюючу подорож країнами Євросоюзу.

В цьому році золоті медалі «За високі досягнення у навчанні» та срібні медалі «За досягнення у навчанні» отримали 35 випускників.

Міський голова Андрій Фісак подякував педагогам та батькам, які виховують та навчають «золоту надію» Нікополя, за їх невпинну працю, розуміння та заохочення талановитої молоді.

Вітаючи школярів з заслуженими нагородами, Андрій Фісак побажав їм здолати всі перешкоди на шляху до здійснення найзаповітніших мрій.

В Нікополі відбулося свято «Золота надія», фото-1

...

В Нікополі відбулося свято «Золота надія», фото-2

...

В Нікополі відбулося свято «Золота надія», фото-3

Джерело: Прес-служба міської ради

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии