Екологічний обласний семінар в Нікополі

«Формування соціального аспекту особистості засобами системного підходу до використання ефективних технологій національно-патріотичного виховання в умовах позашкільного навчального закладу», саме на таку тему був проведенй 15 червня у Нікопольському міському еколого-натуралістичному центрі обласний семінар.

Зібралися на захід директори еколого-натуралістичних центрів всієї Дніпропетровської області. Привітала присутніх заступник міського голови Андрія Фісака - Ольга Коник та подякувала педагогам, що навчають  молодь цінувати дари природи та своєю науковою діяльність допомагають нам дізнаватися про особливості рідного краю. У ході зустрічі гості відвідали Нікопольський краєзнавчий музей та національну пам’ятку «Могила кошового отамана Івана Сірка». 

Директор Дніпропетровського обласного еколого-натуралістичного центру дітей та учнівської молоді Юрій Педан розповів, що робота Нікопольського еко-центру, основними напрямки роботи якого є екологічна освіта та виховання молоді,  відмічена Почесними грамотами Міністерства науки і освіти України, Київського Національного та Дніпропетровського обласного еколого-натуралістичних центрів.

Екологічний обласний семінар в Нікополі, фото-1
Екологічний обласний семінар в Нікополі, фото-2

Прес-служба міської ради

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии