Нікопольським школярам можуть змінити час і тривалість канікул

В 2017-2018 навчальному роді шкільні триместри будуть нові, досить не звичайні для нікопольських школярів.

В нових триместрах час навчання розподіляється рівномірно, тобто ділиться навчальний рік на рівні частини, і проміжки між навчанням і відпочинком практично однакові.

Фахівці посилаються на те, що така організація навчального процесу допомагає правильно розподілити навантаження на школярів, завдяки цьому підходу можна буде уникнути перевтоми навіть у учнів початкової школи.

У  новій триместровій системі навчання всього нараховується 6 навчальних періодів – триместрів і 6 періодів відпочинку – канікул. На кожні п'ять або шість тижнів, припадають канікули  один  тиждень, а новорічні  канікули так і залишаться двотижневими, також незмінними залишаться тримісячні літні канікули.

Публікуємо попередній розклад шкільних канікул по триместрах на 2017-2018 навчальних рік виглядає наступним чином: п'ять (іноді шість) тижнів занять чергуються з тижнем відпочинку.

 1 триместр/осінні канікули – з 2 по 8 жовтня включно;

 2 триместр/осінні канікули 2 етап – з 17 по 23 листопада включно;

 3 триместр/зимові канікули – з 27 грудня по 8 січня включно;

 4 триместр/зимові канікули 2 етап – з 21 по 27 лютого (іноді ці канікули носять назву весняних);

 5 триместр/весняні канікули – з 10 по 16 квітня включно;

 6 триместр/літні канікули – з 1 червня по 31 серпня включно.

Як можна побачити час відпочинку в школах з триместровою системою навчання практично не збігається з канікулами до яких ми звикли, які були в  четвертній системі.  За винятком традиційних новорічних канікул – робити вихідний останній тиждень до і перший тиждень після Нового року рекомендує Міністерство освіти.

А також за наказом профільного відомства в літній період відпочивають абсолютно всі школярі, незалежно від системи навчання.

За школою ж залишається право самостійно встановлювати канікулярний час – зрозуміло, в рамках рекомендацій міністерства. Міністерство освіти визначає тільки загальну тривалість часу навчання і часу відпочинку плюс дає рекомендації по датах початку і закінчення канікул.

Остаточні дати початку і закінчення шкільних канікул по триместрах на 2017-2018 навчальний рік визначатиме шкільне керівництво, в зв’язку з тим, що десь початок канікул довелося «посунути» із-за сильних морозів або весняних паводків, десь, навпаки все йде чітко за наміченим планом.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии