• Главная
  • Оголошення про оприлюднення проекту рішення Нікопольської міської ради «Про встановлення земельного податку на території міста Нікополя на 2018 рік»
09:47, 27 мая 2017 г.

Оголошення про оприлюднення проекту рішення Нікопольської міської ради «Про встановлення земельного податку на території міста Нікополя на 2018 рік»

Оголошення  про оприлюднення проекту  рішення Нікопольської міської ради «Про встановлення земельного податку на території міста Нікополя на 2018 рік»

Управлінням комунального майна Нікопольської міської ради з метою громадського обговорення та згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» підготовлено проект рішення Нікопольської міської ради «Про встановлення земельного податку на території міста Нікополя на 2018 рік».

Рішення передбачає встановлення розміру податку за земельні ділянки на території м. Нікополя.

Пропозиції та зауваження щодо даного проекту рішення Нікопольської міської ради надсилати за адресою: м. Нікополь, вул. Електрометалургів, буд. 3, управління комунального майна Нікопольської міської ради, тел.(05662)-5-12-85.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань приймаються в письмовій формі протягом місяця від дня опублікування в газеті «Нікопольська правда» проекту рішення.

В.о. начальника управління

комунального майна

Тутуров Є.С.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...