• Головна
  • Нікопольці взяли участь у форумі громадських проектів
15:00, 22 травня 2017 р.

Нікопольці взяли участь у форумі громадських проектів

Нікопольці взяли участь у форумі громадських проектів

Вперше у місті запроваджено таку програму , на реалізацію якої у  бюджеті міста передбачено 300 тис. грн. на 2017 рік.

Ця программа дає змогу кожному бажаючому, хто має ідею для покращення міста, але не має можливості на її реалізацію, може втілити свій задум у життя за кошти з міського бюджету.

Благодійним фондом «Нікополь туристичний» при фінансуванні Німецького  товариства з Міжнародного співробітництва GIZ та у співпраці з місцевою владою було впроваджено проект: «Супроводження впровадження бюджету участі у м. Нікополь задля покращення якості життя мешканців міста і розвитку громадянського суспільства».

20 травня у Палаці урочистих подій відбувся «Форум громадських проектів».

На заході були присутні представники місцевої влади, громадських організацій, автори проектів та зацікавлені у розвитку нашого міста нікопольці.

Ще є час і кожен нікополець віком від 18 років має можливість реалізувати свій проект, що передбачає покращення благоустрою міста або іншу ідею із покращення життя у Нікополі. Громадяни подають проекти на фінансування з Бюджету участі, гранична вартість одного проекту – не більше 15 000 грн.

Свої проектні ідеї можна подати у формі заповненої  Заявки з 1 по 31 травня. Скачати форму Заявки із додатками, а також інструкцію із їх заповнення можна на сайті проекту: https://nikopolcharity.wixsite.com/pbnikopol .

Спосіб подання Заявки із Додатками: електронною поштою у вигляді відсканованого оригіналу за адресами: [email protected] та [email protected] (з темою листа «Бюджет участі») чи принести особисто у паперовому вигляді до відділу економічного аналізу та прогнозування управління економічної політики Нікопольської міської ради по вул. Електрометалургів, 3 (каб. 30/1) з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 16.45 (обідня перерва з 13.00 до 13.45).

Відібрані проекти виставляються на голосування для всіх членів територіальної громади (голосування відбуватиметься на сайті http://initiativ.e-dem.in.ua/nikopol та традиційним способом у бібліотеках міста та у міськвиконкомі – приблизно з 19 червня по 2 липня).

Проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів, фінансуються з Бюджету участі міста та реалізовуються профільними виконавчими органами місцевої влади впродовж 2017 р.

Заявки приймаються до 31 травня 2017 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...