Единий державний реєстр юридичних осіб

Єдиний реєстр судових рішень

Ведення державних реєстрів дозволяє громадянину оперативно оволодіти актуальними довідково-інформаційними даними. Так, єдиний державний реєстр юридичних осіб вважається автоматизованим інформаційним ресурсом, який дозволяє отримувати достовірні дані про вчинення реєстраційних дій певною юридичною особою. Поданий реєстр наділений такими особливостями:

  • Актуальними та достовірним відомостями про створення, існування та припинення певної юридичної особи, правдивість яких є державно-гарантованою.

  • Допомогою у визначеності правового положення суб’єктів економічної діяльності різних форм.

  • Забезпеченням інформацією про юридичну особу, юридичну адресу організації, зміст установчої документації та розмір капіталу засновника.

  • Захищеністю інформації - за сприянням Міністерства Юстиції здійснюється комплекс заходів програмного, організаційного та технічного характеру, які дозволяють захистити дані реєстру від недозволеного проникнення та зміни.

Видача виписки з поданого реєстру є платною послугою, незалежно від форми її отримання (паперової чи електронної). Плата за отримання відомостей з єдр спрямовується до державного бюджету. Безкоштовна версія отримання інформації також існує, однак такий варіант користування єдр не дозволяє дізнатись інформацію про засновника і керівника юридичної особи та особу з правом підпису. Також безкоштовне користування пошуком не дає можливості зберегти сформовані відомості.

Єдиний реєстр судових рішень є автоматизованим ресурсом, що займається збиранням, зберіганням, обліком та пошуком судових рішень, а також наданням їх електронних копій. Реєстр поповнюється оперативними та актуальними рішенням, вироками, постановами, ухвалами суду по справах господарчого, адміністративного та кримінального характеру. Поданий реєстр не має даних , що містять державну таємницю.

Реєстр судових рішень має таку специфіку:

  • Зберігання та облік виключно судових рішень.

  • Представлення довідково-інформаційних відомостей.

  • Захищення своїх даних за ЗУ «Про авторське право та суміжні права» - сукупність графічних, текстових, аудіальних та візуальних відомостей в реєстрі захищена правом автора.

  • Оформлення, структура сторінок та наявність пошукових алгоритмів також є предметом авторського права.

  • Представлення інформації є безкоштовним, цілодобовим та відкритим – скористатись реєстром можна за допомогою офіційного онлайн-ресурсу судової влади.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии