Реклама
11:34, 1 августа 2015 г.

Що таке «сучасні хвороби»?

Реклама

Сумна аксіома: за прогрес треба платити. Платниками тут є люди, а плата - виникнення нових, раніше нечуваних хвороб. Такі хвороби прийнято називати «сучасними хворобами» або «хворобами сучасної цивілізації». Їх багато, і з кожним роком стає все більше. Причинами таких хвороб є науково-технічний прогрес (тобто, поява нових зразків техніки) і, як наслідок, спроби людини пристосуватися до рівня і вимог технічного прогресу.

Всі сучасні хвороби в короткій статті перерахувати важко, тому мова піде лише про деякі, основні, захворювання. Причому, тут слід сказати, що це зовсім не якісь надумані і символічні захворювання. Всі ці хвороби занесені в «Міжнародний каталог класифікації хвороб», в Німеччині їх вже намагаються лікувати в психологів і не тільки www.bavarmed.com. Тобто, це цілком реальні захворювання, які вимагають серйозного до себе ставлення і такого ж серйозного лікування. Отже.

Синдром емоційного вигорання. Він з'являється, коли діяльність людини пов'язана з тривалими емоційними навантаженнями. Такою недугою ризикують захворіти ті, хто постійно змушений спілкуватися з безліччю людей - хоче він того чи не хоче: менеджери, продавці, лікарі, співробітники правоохоронних органів, артисти... Спілкуючись з безліччю людей, вони змушені відповідати певним стереотипам і правилам (так званий «дрес-код»), не маючи при цьому можливості «випустити пару». Вони зобов'язані посміхатися, коли їм хамлять, говорити «дякую», коли до них кидаються з кулаками... Таку поведінку медики назвали «феноменом вимушеного спілкування». Саме цей феномен і є головною причиною синдрому емоційного вигорання.

Офісний синдром (він ще називається «синдромом професійного вигорання»). Таке захворювання трапляється, коли людина постійно перебуває в стані емоційної напруги, пов'язаного з виконанням будь-яких надзвичайно складних завдань. Крім того, тут важливу роль відіграє довге сидіння за комп'ютером і, як наслідок, мала фізична рухливість.

Крім названих, існують і інші сучасні хвороби. Здебільшого ці хвороби пов'язані з розладом психіки. Скажімо, хвороба, іменована «кіберхондрія». Суть цієї хвороби полягає в тому, що людина починає більше довіряти комп'ютеру, ніж іншій людині. Скажімо, якщо людина захворіла, то він йде не до лікаря, а намагається встановити собі діагноз самостійно за допомогою інформації, знайденої на сайтах, замість того, щоб звернутися за діагностикою в клініку Німеччини www.bavarmed.com. І самостійно лікуватися – знову ж таки за підказкою комп'ютера.

У вищезгаданий «Каталог» занесені також і такі сучасні хвороби як «втрата сенсу життя», «синдром неуспішності» (коли людина патологічно побоюється, що не зможе домогтися успіху в житті), «синдром боязні залишитися без мобільного зв'язку» та ін.

Хоча все це і різні хвороби, але їх фізичні симптоми проявляються однаково: головні болі, скачки тиску, болі в серці, втрата апетиту, безсоння, болі в суглобах, рак www.bavarmed.com, імпотенція, безпліддя. Причому, при виникненні всіх цих симптомів сучасна людина, здебільшого, не бажає звертатися до лікаря, а намагається привести себе в норму самостійно. Міцна кава, спиртні напої, безліч викурених цигарок - ось основне «лікування». Проте лікарі попереджають, що таке «самолікування» дуже небезпечно і може спричинити за собою виразку шлунка, інфаркт, інсульт, безпліддя та інші небезпечні недуги аж до смерті. Отже, потрібно неодмінно звертатися до лікаря. На ранніх стадіях всі вищеназвані сучасні хвороби можна вилікувати традиційним терапевтичним способом, а також за допомогою психотерапевта.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...