08:17, 27 березня

Бронзові медалі на Кубку Європи вибороли дзюдоїсти-кадети з Дніпра

Двоє дзюдоїстів з Дніпра стали бронзовими призерами Кубка Європи серед кадетів.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Федерацію дзюдо Дніпропетровської області.

Кубок Європи з дзюдо серед кадетів проходив у Словаччині в місті Шаморіні. На нього з’їхалися 527 спортсменів з 21 країни.

У складі збірної України відзначились двоє представників Дніпропетровщини. Бронзовими призерами стали Дмитро Лебідь й Олег Фесенко.

На шляху до нагороди у вазі -90 кг Дмитро Лебідь провів чотири боя, в трьох переміг. У вирішальному бронзовому поєдинку дніпрянин заробив дві оцінки ваза-арі та виявився сильнішим за суперника з Чехії Ондрежа Фоукала.

Це вже другий успіх Дмитра Лебедя на кадетському Кубку Європи. Торік він також став бронзовим призером змагань. Окрім цього спортсмен виграв цьогорічний український чемпіонат серед кадетів.

Наставником Дмитра є Віталій Харламов.

Олег Фесенко на шляху до нагороди поступився на старті змагань, в 1/16 фіналу. Далі через втішний турнір дістався бронзи. У вирішальному поєдинку за медаль дніпрянин переміг чисто Антона Хачатряна з Польщі. Це перша нагорода в кар’єрі Олега Фесенка з офіційних міжнародних змагань.

На внутрішній арені у цьому році дзюдоїст став володарем бронзової та срібної нагород на юніорському Чемпіонаті України у вазі +100 кг та кадетській першості у категорії +90 кг відповідно.

Тренують Олега Ян Саркісянц та Віталій Харламов.

Загалом збірна України з дзюдо U18 стала найкращою командою на Кубку Європи в Шаморіні – “синьо-жовті” вибороли 5 золотих, 3 срібних й 6 бронзових нагород.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію