Ювілей Марущака зі смаком сепаратизму

«Неправда гнобить і протидіє, але
тим дужче бажання боротися з нею».
Григорій Сковорода

10-го серпня до нашого міста у зв’язку з ювілеєм благочинного району УПЦ Московського Патріархату о. Миколи Марущака завітали неабиякі гості, на чолі з митрополитом Чорнобильським Павлом, намісником Києво – Печерської Лаври та архієпископом Криворізьким Єфремом. Для довідки, обидва ці архієреї, як і сам о. Микола Марущак є священнослужителями Московського Патріархату в Україні. В знак підтвердження зліва на стіні можете побачити фото - портрет патріарха Московського Кирила.


Вся ця новина цим би і завершилась, якби не прес-конференція у Недільній школі по вул. Шевченко (10.08.2015) скандального ієрарха митрополита Павла (Лебедя), який запевнив усіх присутніх, що війни з Росією на Донбасі апріорі немає, жодного російського солдата чи військової техніки там нема і ніколи не було. Уся техніка яка залишилась з радянських часів на території двох окупованих областей і є авангардом їх так званої «армії».

Між іншим, на прес-конференцію духовенство УПЦ Київського Патріархату на чолі з благочинним ігуменом Никифором (Салімоновим) не допустили.

Далі чорнобильський архієрей Московського Патріархату митр. Павло на запитання про мову запевнив усіх, що української мови ніколи не було в природі, і що це є помісь цитуючи з його слів: «польської з жидовською». Мабуть Пересопницьке Євангеліє випадково з луни звалилось у ХVI столітті?

І справді, це казав не якийсь чужинець, а наш «рідненький» архієрей УПЦ МП, нащадок рівненського національного краю. За часи свого служіння митрополит Чорнобильський Павло справді створив «духовний чорнобиль» по знищенню українського духу в Києво – Печерській лаврі. Варто згадати лише одні часи його депутатства в Київраді від комуністичної партії. Ось він «православний комунізм» в усій своїй красі під маркою архієрейського достоїнства!

Фото, коли Предстоятель та архієреї УПЦ МП не встали під час зачитування імен посмертно Героїв України у Верховній Раді.

Для інформації, гостям о. Миколи Марущака треба нагадати, що з древнє- слов`янської транскрипції слово «народ» перекладається, як «мова». Якщо у одіозного ієрарха УПЦ МП немає «мови», то відповідно, з його «колокольні» і народу українського теж немає. Можливо він забув, що українська мова за 400 років переживала 134 заборони. Але вона і м. Павла (Лебедя) теж переживе, із такими ж перевертнями – яничарами, які пропагують «Русский мир» на наших козацьких теренах.

Саме московські ієрархи на чолі з патріархом Іоакимом у 1690-му році зробили Указ про заборону української письменності. А вже у 1748-му році рішенням Синоду Російської Православної Церкви заборонили викладання у школах української мови. У підсумку, було закрито понад 900 шкіл.

Сучасним прообразом тих катів нашої держави став В.Ф. Янукович, духовне чадо УПЦ Московського Патріархату. Згадаємо, як у 2011-му році було закрито сотні українськомовних шкіл на Донбасі і в Криму. А чи бува не їх чадами, вже тоді, у 2004-му році, у м. Сєверодонецьку готувалась так звана Південно-Східна Українська Автономна Республіка (ПІСУАР) на установчому з’їзді якого були присутні вищі керівники Луганської єпархії УПЦ МП на чолі з митрополитом Іоанікієм, який і в цей раз «відзначився» на «інавгурації» «прем’єра ЛНР» Ігоря Плотницького.Далі гості Нікопольського благочинного УПЦ Московського Патріархату звертають увагу на те, що на Донбасі немає російських військ і зброї. Що війни на Донбасі з Росією нема, а є «громадянська війна». Про це він прямо говорить на прес-конфернеції у Нікополі 10-го серпня 2015-го року.

А як же тоді розуміти факт, коли протоієрей Єкатеринбурзької єпархії РПЦ Московського Патріархату Володимир Зайцев, весною цього року, перед від’їздом російських добровольців і «козаків» на Донбас благословляв їх словами, цитую: «Чтобы вы били фашистскую мразь. Я благословляю вас на войну не с братьями, а с фашистами». Не говорячи вже про помічника Патріарха Московського Кирила – Ігоря Гіркіна виконавця війни на Донбасі! Як бути з такими фактами, а їх ми всі знаємо достатньо. І це робить не хто не будь, а священик Московського Патріархату, співбратами якого є і о. Микола Марущак і його гості владики-запроданці.

Ювілей Марущака зі смаком сепаратизму (фото) - фото 5Протягом всієї прес-конференції владики жодного разу не згадують про російську агресію проти України, про окупації військами РФ Криму та частини Донбасу, як причину конфлікту. У всьому лише звинувачують саму Україну.
Для не дуже обізнаного з реаліями війни на сході України і недосвіченого в церковній історії слухача, їх відповіді можуть здаватися дійсно словами миротворців і осіб, які проповідують «Царство не від світу цього».

Конфлікт Росії з Україною, вторгнення військ РФ на українську територію, порушення міжнародного права та міжнародних угод, окупація частини суверенної країни – це не ГРОМАДЯНСЬКА війна, а зовнішня агресія, напад однієї країни на іншу. Але цього одіозні ієрархи Московського Патріархату, які прибули до Нікополя визнати не хочуть.

На основі служіння Москві і будується їх «миротворча» риторика, яка прямо суперечить широко відомим прикладам позиції їх же власної Російської Церкви у реально подібних до нинішнього конфліктах. Ми бачимо, як священноначаліє УПЦ Московського Патріархату хоче піднести «страждання» за Кремль, як страждання за Христа!
Чому УПЦ МП не благословляє на боротьбу з іноземними інтервентами та оккупантами, як це робили духовні керманичі РПЦ благословляючи святого Олександра Невського в боротьбі зі шведами і тевтонами, святого Димитрія Донського, який виступив проти хана Мамая, борців з польськими окупаційними військами російських полководців Мініна і князя Пожарського, осудження Святійшим Патріархом Всеросійським Тихоном укладеного більшовиками «Брестського миру», що фактично означало заклик продовжувати війну проти агрессора, благословення митрополита Сергія у 1941 р. на боротьбу з германськими окупантами і однозначне засудження колаборантів). Знаючи всі ці приклади ні отець Микола Марущак, ні його духовні керівники, не бажають визнати агресію РФ проти України, бо тоді вони будуть зобов'язані так само закликати свою паству до боротьби з агресорами і окупантами, чого вони категорично не хочуть робити.
Сьогоднішні події в країні вишколюють наші серця до більшої пильності й уважності. Вже очевидно, що маленькі «напівправди» архієреїв Московського Патріархату в Україні криють за собою великі біди. Найбільша ж з них – травма людської душі в самих її інтимних засадах, куди ця Церква такі «півправди» змогла вживити. Напевно, тому такий глибокий сум бере, коли духовенство УПЦ Московського Патріархату мовить про молитви за мир, про гостру необхідність зупинити війну й дивним чином повністю уникає ім’я очевидного агресора. Можливо, це не його вина, а його біда, як і тисяч інших православних в Україні, що приймаючи морально-духовні настанови, отруїлися дуже далеким від Євангелія імперським духом, монополією на спасительність, «істину та канонічність».

В підсумок всього написаного хочеться звернутись до правоохоронних органів, Нікопольської міської Прокуратури, Служби Безпеки України, громадських організацій міста та всіх небайдужих громадян з запитанням, чому колоборціоністи «Русского мира» приїжджають до нашого краю з антидержавною пропагандою і сіють в серцях людей зневагу до всього українського, насаджуючи їм свої «духовные скрепы Русского мира», від якого і так вже страждає країна і майже кожна родина. Ми вже бачили той «мир» в Чечні, Грузії, Придністров’ї, а тепер вже й на нашій багатостраждальній Богом даній землі!

Прес-служба Нікопольського благочиння
УПЦ Київського Патріархату

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
684 просмотра в августе
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
16 августа в Никополе продолжают ремонтные работы на «горбатом» мосту. Сотрудники КП «Горавтодор-1» очистили ливневки и залатали ямы. Об этом Информатор сообщает с места события. 14 августа яму на «горбатом» мосту обозначили необычным способом ,ветками от деревьев. Из-за этого знаменитое сооружение шутя прозвали «экомост». Городская коммунальная служба оперативно отреагировала на появление дерева и 15 августа дерево исчезло. На месте ямы, из которой торчал...
Общество
Дерево, которое «росло» на «горбатом» мосту, — исчезло. На месте ямы, из которой торчало растение, появился «свежий» асфальт. В этом Информатор убедился, побывав на сооружении. Теперь «экомост» снова может носить название «горбатый». Сегодня проезжую часть моста местами отремонтировали. На дороге появился «свежий» асфальт, а деревце, которое еще вчера закрывало яму в самом центре сооружения, пропало.
Общество
В Никополе оригинально решили проблему ям на дорогах. Их теперь обозначают ветками от деревьев. В этом Информатор убедился, когда увидел деревце на «горбатом» мосту. Из-за этого знаменитое сооружение шутя прозвали «экомост». Сухие ветви здесь «растут» практически посередине дороги. Таким образом они закрыли собой образовавшуюся яму.Кто выбрал такой необычный способ решения проблемы, остается загадкой. Пока в Никополе дело дойдет до ремонта этого участка д...
Общество
В Никополе состоялся суд над семейной парой. Супругисовершили ряд уголовных преступлений, за что получили три года условно. Об этом Информатор узнал из сообщения Никопольской местной прокуратуры. Мошенники орудовали в 2017 году, но лишь недавно состоялся суд, по решению которого вынесли приговор супругам. В Никополе семейную пару обвинили в краже поч. 3 ст. 185 Уголовного кодекса Украины (тайное похищение чужого имущества по предварительному сговору групп...
Политические новости
Один из лидеров украинской оппозиции Александр Вилкул заявил, что Оппозиционный блок может победить на выборах и президента, и Верховной Рады в 2019 году. «Желательно, чтобы был один кандидат, который представляет людей, которые думают, как мы. Для меня это должен быть авторитетный человек, который не пойдет на договорняки с властью, не предаст. Есть ли у такого человека шанс победить, гипотетически? Уверен, что есть», - сказал Вилкул в интервью Елене Бонд...
Общество
13 августа в 13:58 в Службу спасения «101»сообщили онесчастном случае в Апостолово. Во время купания утонул мужчина. Об этом Информатору стало известно от пресс-службыГУ ГСЧС в области.На поиски погибшегоотправились дежурные подразделения 51-й государственной пожарно-спасательной части и водолазы аварийно-спасательной службы Никополя в составе 4 человек и 1 единицы техники. Утопленника спасатели обнаружили в Апостоловском районе в водоканале «Днепр — Крив...
Общество
На улице Электрометаллургов возле школы № 6 два дня не работает светофор. Оказывается, кто-то украл устройство, управляющее сигнальным электрическим фонарем. Причину поломки светофора удалось установить вчера. Об этом Информатор узнал из социальной сети Facebook. Алексей Савченко — начальник КП «Горавтодор-1», выложил видео с комментариями с места событий. «Такого в нас ще не було!» — говорит Алексей. Он поясняет, что никто и никогда в Никополе не воровал...
13 августа, около 14:30 произошла авария.
13 августа, около 14:30 в Никополе произошла авария. На улице Электрометаллургов столкнулись мотоциклист и велосипедист. В результате произошедшего пострадали оба водителя транспортных средств. Об этомИнформаторсообщает с места события. На месте происшествияработает полиция.Обстоятельства ДТП пока не известны, поэтому их не комментируют. Женщина, которая работает на авторынке рядом с проезжей частью, момент столкновения не видела, но слышала громкий звук,...
Общество
Экипаж яхты «Таврия» отправился в Энергодар, чтобы принять участие в регате 3-го августа. Спустя несколько дней яхтсмены вернулись в Никополь чемпионами. В июле никопольскиеяхтсмены показали хороший результат на регате в Запорожье. 4 и 5 августа в Энергодаре несколько экипажей из Никополя приняли участие в традиционной для начала августа регате крейсерских яхт на Кубок ДТЭК Запорожской ТЭС памяти Владимира Черевичного. О результатах соревнованийИнформатор...