Никопольская станция переливания крови нуждается в финансовой помощи

Из-за отсутствия контейнеров для крови, медучреждение может прекратить работу.

Шановні керівники підприємств, приватні підприємці та мешканці Нікопольського регіону. Адміністрація КЗ «НСПК» ДОР» звертається до Вас у зв'язку з вкрай несприятливою ситуацією в закладі, яка створилась через відсутність коштів для придбання розхідних матеріалів на заготівлю крові, а саме контейнерів з антикоагулянтом, ціна яких в 2015 році зросла втричі. Ціна на теперішній час зросла від 50 до 160 грн.

На місяць роботи закладу необхідно приблизно 600 контейнерів, що складає близько 60 тис. грн. На сьогодні освоєно весь річний фінансовий фонд, тому що кошти на придбання розхідних матеріалів для заготівлі крові не збільшувались. Через значне подорожчання, запланованих коштів на придбання контейнерів вистачило тільки на перші 3 місяці 2015 року. З початку року від міністерства охорони здоров'я додатково отримано лише 456 контейнерів, поставок на найближчі місяці не передбачено.

Адміністрація закладу на протязі 3-х останніх місяців зверталась до Департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської обласної державної адміністрації, але отримано відповідь, про відсутність вільних фінансових ресурсів на найближчий час.

На протязі 2 кварталу 2015 року витрачені всі кошти зі спеціального та благодійного рахунків, до кінця року значних фінансових надходжень не передбачається, а розхідних матеріалів для заготівлі крові вистачить максимум на 2 тижні.

КЗ «НСПК» ДОР» обслуговує регіон з населенням близько 300тис. мешканців, це - м. Нікополь та район, м. Марганець, Томаківський район.

За 2014 рік було прийнято близько 1000 донорів для допомоги пораненим воїнам в АТО. Кров передано до лікувальних закладів м. Дніпропетровська. В 2015 році за 7 місяців уже прийнято близько 900 донорів, кров від яких постачається в 3 обласні заклади, де лікуються потерпілі в ході АТО.

Адміністрація закладу звертається до всіх керівників підприємств, приватних підприємців та всіх небайдужих мешканців Нікопольського регіону про фінансову допомогу.

Через відсутність контейнерів для крові, заклад може припинити роботу. Таким чином, може виникнути ситуація, коли буде неможливо приймати не тільки благодійних донорів для допомоги потерпілим в АТО, а також, не буде можливості приймати донорів-родичів для лікування хворих в закладах Нікопольського регіону.

З повагою та вдячністю,

Головний лікар Е.В.Ковтун

Телефон для довідок: 639-872, 639-902.

Реквізити для надання коштів:

Комунальний заклад «Нікопольська станція переливання крові» ДОР»,

р/р 35426301037581 в ГУ ДКСУ в Дн.-кій обл., МФО 805012, код ЄДРПОУ 05492440.

Призначення платежу: «для придбання контейнерів крові»

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов