Городская власть призывает никопольчан бойкотировать уличную торговлю

"Единственный путь борьбы со «стихийной торговлей» - это не покупать в таких местах продукты питания!" - считает Светлана Сидько, начальник управления экономической политики горсовета.

Єдиний шлях боротьби зі «стихійною торгівлею» –

це не купувати в таких місцях продукти харчування!

Торгівля з рук у невстановлених місцях  ̶  це правопорушення, за яке передбачено відповідальність за ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді накладання штрафу. Право вживати заходи до правопорушників віднесено до компетенції органів внутрішніх справ. Але, необхідно щоб усі мешканці міста Нікополь налаштувались на боротьбу з цією проблемою, бо жодні адміністративні заходи з рейдовими перевірками повністю «стихійну торгівлю» не знищують.

Єдиний правильний спосіб боротьби - це не купувати продукти харчування та інші товари в місцях «стихійної торгівлі».

«Стихійна торгівля» – це торгівля фізичними особами без відповідних дозвільних документів на здійснення торговельної діяльності.

Шановні мешканці міста Нікополь, зверніть увагу, що придбавши продукти у місцях «стихійної торгівлі», невідомих осіб (можливо хворих), які не мають документів, що підтверджують якість і безпеку продукції, та які не відповідають вимогам Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», у будь-який час може обернутись лихом для Вас, ваших рідних та друзів.

При відсутності документів неможливо встановити виробника продукції, умови зберігання і транспортування продукції, термін її придатності до споживання. Така продукція представляє високий ризик для здоров’я і життя людей! Довести факт отруєння буде неможливо, бо складно визначити особу (продавця), якій можна пред’явити обвинувачення (відсутні докази у формі розрахункового документу щодо купівлі-продажу продукції).

Отже, шановні нікопольці, купуючи харчові продукти у «стихійних» продавців, не треба сподіватись в котрий раз на вдачу, бо рано чи пізно, «стихійний ринок» відгукнеться так званим «лікарняним відпочинком»!

Будьте обережні! Користуйтеся лише послугами стаціонарної мережі продуктових магазинів, або на офіційних ринках нашого з Вами міста.

Бережіть своє здоров'я та життя рідних і близьких Вам людей!

Світлана Сідько,

начальник управління

економічної політики міськради

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии