![](https://s.0566.com.ua/section/logo/upload/pers/96/logo.png?20240727)
09:00, 10 березня 2015 р.
В Никополе на автобусных остановках появились листовки со стихами Тараса Шевченко
Такую поэтическую акцию провела ВОО «Студентська свобода» Никополя ко Дню рождения Великого Кобзаря.
Захід «Вірші по місту» присвятили 201-ій річниці з дня народження Тараса Шевченка. За мету студентська молодь мала популяризацію поезії Кобзаря. Напередодні 9-го березня активісти розклеїли на зупинках міста листівки з віршами Тараса Григоровича. Відтепер нікопольці, чекаючи на автобус, не будуть нудьгувати, а матимуть змогу з користю провести час.
![В Никополе на автобусных остановках появились листовки со ..., фото-1 В Никополе на автобусных остановках появились листовки со стихами Тараса Шевченко, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Це вже не перша подібна акція. Раніше «Студентська свобода» таким чином поширювала містом вірші Івана Франка, Лесі Украйнки, Павла Тичини, Василя Стуса, Ліни Костенко та інших українських поетів.
![В Никополе на автобусных остановках появились листовки со ..., фото-2 В Никополе на автобусных остановках появились листовки со стихами Тараса Шевченко, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![В Никополе на автобусных остановках появились листовки со ..., фото-3 В Никополе на автобусных остановках появились листовки со стихами Тараса Шевченко, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
00:00, 2 грудня 2016 р.
00:00, 25 листопада 2016 р.
00:00, 30 листопада 2016 р.
00:00, 2 грудня 2016 р.
00:00, 2 грудня 2016 р.
live comments feed...