С 1-го апреля ООО «НИКО-АРС» планирует в 2 раза увеличить стоимость своих услуг (документ)

Как сообщает руководство компании, действующие тарифы менее чем на 50% покрывают фактическую себестоимость работ по обслуживанию домов и придомовых территорий. В соответствии с требованиями действующего законодательства их приведут к экономически обоснованным размерам.

ПОВІДОМЛЕННЯ про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ТОВ «НІКО-АРС».

ТОВ «НІКО-АРС» відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету міністрів від 01 червня 2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 30.07.2012 р. №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифу на обслуговування будинків та прибудинкових територій з 01 квітня 2015 року.

Діючий тариф на обслуговування будинків та прибудинкових територій розроблявся протягом 2008 року, а був затверджений на початку 2009 року. За період з 2009 по 2015 роки відбулося суттєве зростання всіх складових тарифу. Розмір мінімальної заробітної плати на сьогоднішній день становить 1218 грн., при розрахунку діючого тарифу був використаний розмір мінімальної зарплати – 420 грн. (рівень зростання 2,9 рази). За відповідний період вартість промислових товарів зросла в 2,1 рази, пального в 3,2 рази, електричної енергії в 1,75 рази. Всі зазначені обставини призвели до того, що діючий тариф менше ніж на 50% покриває фактичну собівартість послуг з обслуговування будинків та прибудинкових територій. ТОВ «НІКО-АРС» з 01.04.2015 року, врахувавши усі вимоги діючого законодавства має намір привести діючий тариф до економічно обґрунтованого розміру, що в середньому збільшить діючий тариф в 2 рази.

Всі зауваження та пропозиції приймаються в письмовому вигляді до 04 березня 2015 року за адресою: м. Нікополь, вулиця Шевченко, будинок № 69. тел. 0661420320

З даним оголошенням можливо ознайомитись на офіційному сайті Нікопольської міської ради.

 

пресс-служба городского совета
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии