В Никополе создадут Аллею Героев

Отдел по вопросам культуры, семьи и молдёжи никопольского городского совета предлагает всем желающим приобщиться к создонию Аллеи Героев в честь Небесной сотни и никопольчан, погибших в зоне АТО. Лучшие предложения будут учтены в эскизном проекте.

Текст обращения.

Сьогодні Україна переживає найбільше випробування в своїй новітній історії – збройну боротьбу за незалежність та територіальну цілісність. У цій війні ми вже маємо загиблих і поранених, проте маємо і першу історичну перемогу – згуртовану націю, яка готова боротися за свої національні та політичні права.

Важливо не змарнувати історичний момент і докласти всіх зусиль, щоб життя наших загиблих героїв були назавжди увічнені в пам’яті нащадків.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до створення в нашому місті (на Меморіалі Слави (верхня алея) Алеї Героїв на честь Небесної Сотні та нікопольців, загиблих в зоні АТО. Пропонуйте свої ідеї щодо її оформлення. Найкращі задуми будуть відображені в ескізному проекті.

Свої пропозиції у паперовому вигляді та координати просимо надавати в відділ з питань культури, сім’ї та молоді (вул. Електрометалургів, 17/1) або на електрону пошту[email protected] до 16 березня 2015 року.

Тел. для довідок: 3-16-91, 3-17-31

пресс-служба городского совета
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии