• Головна
  • Газовики регіону виявили і ліквідували 7,4 тисяч витоків газу під час ТО внутрішньобудинкових газових мереж
Новини компаній
13:00, 2 липня

Газовики регіону виявили і ліквідували 7,4 тисяч витоків газу під час ТО внутрішньобудинкових газових мереж

Новини компаній

Дніпропетровська філія «Газмережі» з лютого 2024 року проводить планове технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання у регіоні.

За цей період газовики області вже виконали ТО газових мереж спільного користування майже однієї тисячі багатоквартирних будинків на Дніпропетровщині. Під час робіт було виявлено та ліквідовано 7,4 тис. витоків газу на внутрішньобудинкових газопроводах багатоповерхівок.

Газовики регіону виявили і ліквідували 7,4 тисяч витоків газу під час ТО внутрішньобудинкових газових мереж, фото-1

Протягом липня Дніпропетровська філія «Газмережі» планує виконати технічне обслуговування системи газопостачання ще 294 багатоквартирних будинків регіону.

Роботи з техобслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівці включають в себе: випробування системи на щільність, перевірку на герметичність з’єднань газопроводів і газового обладнання, усунення виявлених витоків газу тощо.

Технічне обслуговування проводять раз на 5 років у будинках, де газові мережі експлуатуються менше 25 років, та раз на 3 роки, якщо строк експлуатації понад 25 років.

Графіки проведення робіт споживачі природного газу області можуть переглянути на офіційному сайті Дніпропетровської філії «Газмережі» https://dnp.grmu.com.ua/ у розділі «Технічне обслуговування ВБСГ».

Пам’ятайте! Від регулярного технічного обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачання залежить безпека усіх мешканців будинку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...