• Головна
  • Допомога військовим: Дніпропетровщина виділяє додаткові кошти з обласного бюджету
10:40, 17 червня

Допомога військовим: Дніпропетровщина виділяє додаткові кошти з обласного бюджету

Допомога військовим: Дніпропетровщина виділяє додаткові кошти з обласного бюджету, фото-1

Дніпропетровська обласна рада прийняла рішення про збільшення фінансування на підтримку Сил Оборони. Про це повідомив голова обласної ради Микола Лукашук.

На засіданні комісії з правоохоронної діяльності було погоджено додаткове виділення 210 млн грн, що суттєво збільшить фінансову допомогу військовим.

Загалом, у бюджеті Дніпропетровської області на 2024 рік закладено 958,5 млн грн для підтримки Сил Оборони. Ці кошти спрямовані на кілька важливих напрямків:

  1. Допомога військовим: Забезпечення потреб армії є головним пріоритетом, що допоможе підвищити обороноздатність регіону та країни в цілому.
  2. Закупівля пожежної автівки: Нове обладнання покращить реагування на надзвичайні ситуації та сприятиме безпеці громадян.
  3. Охорона критичної інфраструктури: Посилені заходи безпеки забезпечать стабільне функціонування важливих об'єктів.
  4. Підготовка населення до національного супротиву: Навчання та тренування населення підвищать готовність до можливих загроз та сприятимуть розвитку національної стійкості.

Це рішення підкреслює важливість регіональної підтримки Сил Оборони в умовах поточної ситуації в країні. Виділені кошти допоможуть зміцнити обороноздатність Дніпропетровщини та забезпечити безпеку її мешканців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...