• Головна
  • Призові місця на міжнародному турнірі з боксу посіли спортсменки з Дніпропетровщини
20:35, 13 березня

Спортсменки з Дніпропетровщини, учениці фахового коледжу спорту, вибороли медалі на міжнародному турнірі з боксу серед дівчат, юніорок, жінок-молоді та жінок Riga Ladies Boxing Cup 2024.

Призові місця на міжнародному турнірі з боксу посіли спортсменки з Дніпропетровщини, фото-1

Турнір проходив у Ризі (Латвія) з 6 по 10 березня.

Про це сказано на Facebook-сторінці КЗ Дніпропетровський фаховий коледж спорту Дніпропетровської облради.

Зазначається, що Ксенія Коцогуб стала чемпіонкою у ваговій категорії 64 кг, Аліса Тупотіна стала “срібною” призеркою у ваговій категорії 60 кг, бронзова медаль — у Злати Вовк (вагова категорія 46 кг).

Тренери боксерок — Євгеній Бабенко та Сергій Батраков.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію