• Головна
  • Золото на Кубку Європи з легкоатлетичних метань здобув дніпровський спортсмен Михайло Кохан
20:04, 11 березня

Дніпровський спортсмен Михайло Кохан здобув золото на Кубку Європи з легкоатлетичних метань

Легкоатлет з Дніпра Михайло Кохан здобув золото на Кубку Європи з легкоатлетичних метань, який проходив в Португалії. Він показав найкращий результат поточного сезону. Під проливним дощем спортсмен метнув молот на 78,13 метра.

Друге місце з результатом 76,22 метра зайняв угорець Бенце Халаш. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Миколи Лукашука, голови Дніпропетровської обласної ради, та сайт tribuna.com.

Для Михайла ця медаль стала першою у дорослому Кубку Європи. Раніше він тричі ставав чемпіоном турніру на молодіжному рівні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію